Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Uhlíky štartéru 12V 4.5x14x15.5mm HITACHI JASX54-55 (4ks)

140922Kód

Hi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  16.33 (491.96 Sk) / ksCena bez DPH
  19.76 (595.29 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Uhlíky štartéru 12V 4.5x14x15.5mm HITACHI JASX54-55 (4ks)

Popis Uhlíky štartéru 12V 4.5x14x15.5mm HITACHI JASX54-55 (4ks)

štartéry:
S114680 S114750 S114752 S114753 S114753B S114754A
S114758 S114762 S114762A S114765 S114766 S114766A
S114767 S114769 S114775 S114775A S114780 S114800
S114800A S114800B S114801A S114801B S114801C S114802
S114802A S114804 S114805 S114806 S114808 S114808A
S114808B S114816 S114817A S114818A S114827 S114829
S114850 S114870 S114872

S114-680 S114-750 S114-752 S114-753 S114-753B S114-754A
S114-758 S114-762 S114-762A S114-765 S114-766 S114-766A
S114-767 S114-769 S114-775 S114-775A S114-780 S114-800
S114-800A S114-800B S114-801A S114-801B S114-801C S114-802
S114-802A S114-804 S114-805 S114-806 S114-808 S114-808A
S114-808B S114-816 S114-817A S114-818A S114-827 S114-829
S114-850 S114-870 S114-872

HITACHI 211433127
HITACHI 211443125
HITACHI 21144312563125
HITACHI 211453126
HITACHI 211463125
HITACHI 211463126
HITACHI 211473125
HITACHI FN057058
HITACHI JASX4961
HITACHI JASX5455
HITACHI PHTSX1011
HITACHI PHTSX1415
NISSAN 233791E400
NISSAN 233791P100
Súvisejúci tovar
Držiak uhlíkov štartérů HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105, CARGO 137121
 

Držiak uhlíkov štartérů HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105, CARGO 137121

bez DPH :   26.33 (793.22 Sk)
s DPH :   31.86 (959.81 Sk)
HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105 23378-1E400 23378-OM300, štartéry: S114-750 S114-758 S114-762A S114-762B S114-765 S114-766A S114-775A S114-780 S114-800 S114-800A S114-800B S114-801A S114-801B S114-801C S114-804 S114-805

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen