Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér ZETOR UŘ II, MAGNETON 9144742, 443115144742, 12V/2.9kW

110551Kód

MAG

Výrobca:
2-3 dny
  185.22 (5,579.94 Sk) / ksCena bez DPH
  222.26 (6,695.80 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér ZETOR UŘ II, MAGNETON 9144742, 443115144742, 12V/2.9kW

Popis Štartér ZETOR UŘ II, MAGNETON 9144742, 443115144742, 12V/2.9kW

12V/2.9kW
11zubov
hmotnost 14kg

MAGNETON 443115144742
MAGNETON 443 115 144 742
MAGNETON 9144742
MAGNETON 9144 742
MAGNETON 9144.742
BOSCH 0001359001
BOSCH 0001358048 
BOSCH 0001359053
BOSCH 0001359099 
BOSCH 0001367009
ELMOT 806002000.0 
ELMOT 855000.0
ELMOT R11.02
ELMOT R11b 
ISKRA IS0821
ISKRA 11.130.821 
ISKRA AZJ3285 
SAME DEUTZ-FAHR GROUP 296191100
STEYR (STEYR-DAYMLER-PUCH AG) 409090001 
STEYR (STEYR-DAYMLER-PUCH AG) 4090901
URSUS 80350911 


aplikácie:
ZETOR 10011
ZETOR 10111
ZETOR 10045
ZETOR Crystal
ZETOR 10211
ZETOR 10245
ZETOR 8011
ZETOR 8045
ZETOR 8145
ZETOR 8211
ZETOR 8245
ZETOR 8245
ZETOR 9211
ZETOR 9245
AGRITALIA (CARRARO) 652, 654, 655, 702, 704, 6500, 7000
LAMBORGHINI R360 DT, R470 DT, R480 DT, R704, R804, R904
SAME
STEYER
URSUS 912-1614

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen