Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A2, FORD Galaxy, SEAT Aros Leon, VW Beetle Golf, 12V 1.8kW, CS974

111900Kód

Bo

Výrobca:
24 mesiacovZáruka:
sklademDostupnosť:
  188.64 (5,682.97 Sk) / ksCena bez DPH
  228.25 (6,876.26 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A2, FORD Galaxy, SEAT Aros Leon, VW Beetle Golf, 12V 1.8kW, CS974

pastorek prokluzuje PROTI směru hodin, 10zubů

Popis Štartér ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A2, FORD Galaxy, SEAT Aros Leon, VW Beetle Golf, 12V 1.8kW, CS974

12V 1.8kW
10zubov

AUDI A2 1.4 TDI 09/1999 -
AUDI A3 1.9 TDI 09/1996 -
FORD Galaxy 1.9 TDI 05/1995 -
FORD Galaxy 2.0 05/1995 -
FORD D Galaxy 2.3 16V 01/1997 -
SEAT Alhambra 1.9 TDI 03/1993 02/1998
SEAT Alhambra 1.9 TDI 03/1993 02/1998
SEAT Arosa 1.4 TDI 10/1999 -
SEAT Cordoba 1.9 SDI,TDI 05/1999 -
SEAT Ibiza 1.9 TDI 03/1993 01/2002
SEAT Leon 1.9 TD,TDI 11/1999 -
SEAT Toledo 1.9 TD,TDI 10/1998 -
SEAT Toledo 1.9 TDI 04/1995 10/1998
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.4 TDI 55 (75) 1422 04.03 ->
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 ->
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.4 TDI 55 (75) 1422 04.03 ->
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.9 TDI 74 (100) 1896 04.00 ->
ŠKODA Fabia Stufenheck (6Y3) 1.4 TDI 55 (75) 1422 04.03 -> 
ŠKODA Fabia Stufenheck (6Y3) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.96 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 ->  
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 07.98 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 66 (90) 1896 11.99 -> 09.00
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 74 (100) 1896 08.00 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 74 (100) 1896 09.00 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 07.98 -> 
VOLKSWAGEN Beetle 1.9 TDI 01/1998 -
VOLKSWAGEN Bora 1.9 TDI 09/1998 -
VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI 10/1997 -
VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI 10/1997 -
VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI 03/1996 12/1997
VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI 03/1994 07/1996
VOLKSWAGEN Golf 1.9 TDI 4Motion 07/1998 -
VOLKSWAGEN Passat 1.9 td 08/1991 03/1997
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI 03/1996 03/1997
VOLKSWAGEN Passat 1.9 TDI 10/1993 07/1996
VOLKSWAGEN Polo 1.4 TDI 10/1999 01/2002
VOLKSWAGEN Polo Classic, st.car 1.9 TDI 10/1999 -
VOLKSWAGEN Polo Classic, st.car 1.9 TDI 07/1996 01/1999
VOLKSWAGEN Sharan 1.9 TDI 05/1995 -
VOLKSWAGEN Vento 1.9 TDI 02/1996 01/1998
VOLKSWAGEN Vento 1.9 TDI 07/1994 07/1996
VOLKSWAGEN COMMERCIAL Caddy 1.9 TDI 12/1996 -

BOSCH 0001124001 
BOSCH 0001124002 
BOSCH 0001125007 
BOSCH 0001125008 
BOSCH 0001125012 
BOSCH 0001125013 
BOSCH 0001125042 
BOSCH 0001125043 
BOSCH 0986016980 
BOSCH 0986017460 
BOSCH 1698 
BOSCH 1746 
DELCO/FORD 1029405 
DELCO/FORD 1059564 
DELCO/FORD 1072559 
DELCO/FORD 4022174 
DELCO/FORD 4030671 
DELCO/FORD 95VW11000AA 
DELCO/FORD 95VW11000CC 
DELCO/FORD 95VWAA 
DELCO/FORD 95VWCC 
DELCO/FORD R95VW11000CC 
DELCO/FORD R97VW11000CC 
LUCAS LRS00977 
LUCAS LRS977 
LUCAS LRT00179 
LUCAS LRT179 
PEUGEOT 02A911024D 
VALEO 438076 
VALEO 455927 
VALEO 455939 
VALEO D7RS130 
VALEO D7RS30 
VOLKSWAGEN 02A911023J 
VOLKSWAGEN 02A911023R 
VOLKSWAGEN 02A911024 
VOLKSWAGEN 02A911024B


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen