Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér OPEL Movano 2.5D, 2.8DTI, RENAULT Master II 2.5D, 2.8dTI, CS1160 112103, 12V/2.2kW

112103Kód

Mi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  227.06 (6,840.41 Sk) / ksCena bez DPH
  272.47 (8,208.43 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér OPEL Movano 2.5D, 2.8DTI, RENAULT Master II 2.5D, 2.8dTI, CS1160 112103, 12V/2.2kW

Popis Štartér OPEL Movano 2.5D, 2.8DTI, RENAULT Master II 2.5D, 2.8dTI, CS1160 112103, 12V/2.2kW

12V/2.2kW
pastorok 9 zubov, smer otáčania ve zmysle otáčení hodínových ručičiek

PONÚKAME OPRAVY ŠTARTÉROV(cena podľa vynaložených nákladov)

MITSUBISHI M002T87671 
MITSUBISHI M2T87671 
OPEL 4500256
OPEL 4502433
OPEL 9160556
OPEL 9198664
RENAULT 7700300522
RENAULT 7700313447
RENAULT 7711134622 
VALEO 458501
LRT00187 
LRT187 
ZM993

OPEL Movano Combi (J9) 2.5 D 59 (80) 2499 07.98 -> 09.00
OPEL Movano Combi (J9) 2.8 DTI 84 (114) 2799 07.98 -> 10.01
OPEL Movano (F9) 2.5 D 59 (80) 2499 01.99 -> 09.00
OPEL Movano (F9) 2.8 DTI 84 (114) 2799 01.99 -> 10.01
OPEL Movano (H9) 2.5 D 59 (80) 2499 01.99 -> 09.00
OPEL Movano (H9) 2.8 DTI 84 (114) 2799 01.99 -> 10.01
OPEL Movano (U9, E9) 2.5 D 59 (80) 2499 07.98 -> 09.00
OPEL Movano (U9, E9) 2.8 DTI 84 (114) 2799 07.98 -> 10.01

RENAULT Master II Bus (JD/ND) 2.5 D 59 (80) 2499 07.98 -> 01.01
RENAULT Master II Bus (JD/ND) 2.8 dTI 84 (114) 2799 07.98 -> 10.01
RENAULT Master II (FD) 2.5 D 59 (80) 2499 07.98 -> 01.01
RENAULT Master II (FD) 2.8 dTI 84 (114) 2799 07.98 -> 10.01
RENAULT Master II (ED/HD/UD) 2.5 D 59 (80) 2499 07.98 -> 01.01
RENAULT Master II (ED/HD/UD) 2.8 dTI 84 (114) 2799 07.98 -> 10.01

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen