Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér OPEL Corsa A/B 1.5D, Combo 1.7D, Kadett E 1.5D, HITACHI S114-480, 12V/1.4kW, JS651

111136Kód

Hi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  186.94 (5,631.75 Sk) / ksCena bez DPH
  226.20 (6,814.50 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér OPEL Corsa A/B 1.5D, Combo 1.7D, Kadett E 1.5D, HITACHI S114-480, 12V/1.4kW, JS651

prokluzuje po směru hodin

Popis Štartér OPEL Corsa A/B 1.5D, Combo 1.7D, Kadett E 1.5D, HITACHI S114-480, 12V/1.4kW, JS651

12V/1.4kW
pastorok 9 zubov, smer otáčania ve zmysle otáčení hodínových ručičiek

PONÚKAME OPRAVY ŠTARTÉROV(cena podľa vynaložených nákladov)

HITACHI S114473
HITACHI S114480 
HITACHI S114480A 
HITACHI S114480B
HITACHI S114-473
HITACHI S114-480 
HITACHI S114-480A 
HITACHI S114-480B  
ISUZU 8943863280 
ISUZU 8944548911
ISUZU 8944549810  
ISUZU 8944839180 
ISUZU 8971177700 
OPEL 1202009
OPEL 1202026
OPEL 1202136
OPEL 1202146
OPEL 94386328
OPEL 94454891
OPEL 94483918
OPEL 97117770
OPEL 97150203 
OPEL R1040015
OPEL R1040024

OPEL Combo 1.7 D 44 (60) 1686 07.94 -> 10.01

OPEL Corsa A CC 1.5 D 37 (50) 1488 09.87 -> 03.93
OPEL Corsa A 1.5 D 37 (50) 1488 06.87 -> 04.89
OPEL Corsa A TR 1.5 D 37 (50) 1488 10.87 -> 11.92
OPEL Corsa B 1.5 D 37 (50) 1488 03.93 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.5 TD 49 (67) 1488 03.93 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.7 D 44 (60) 1686 02.96 -> 09.00

OPEL Kadett E 1.5 d 01/1950 01/1992

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen