Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér OPEL Astra F, Vectra B, 12V 1.1kW, JS1091

111690Kód

Hi

Výrobca:
24 mesiacovZáruka:
sklademDostupnosť:
  195.51 (5,889.93 Sk) / ksCena bez DPH
  234.61 (7,067.86 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér OPEL Astra F, Vectra B, 12V 1.1kW, JS1091

pastorek prokluzuje po směru hodin, 11zubů

Popis Štartér OPEL Astra F, Vectra B, 12V 1.1kW, JS1091

12V 1.1kW
11zubov

OPEL Astra F 1.7 TDS 60 (82) 1686 03.92 -> 09.98
OPEL Astra F Caravan 1.7 TDS 60 (82) 1686 12.91 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.7 TDS 60 (82) 1686 12.91 -> 01.98
OPEL Vectra B 1.7 TD 60 (82) 1686 10.95 -> 12.98
OPEL Vectra B CC 1.7 TD 60 (82) 1686 10.95 -> 12.98  

BOSCH 0986018330 
BOSCH 0986018331 
BOSCH 1833 
HITACHI S114808 
HITACHI S114808A 
HITACHI S114808B 
ISUZU 8971502040 
ISUZU 8971502041 
LUCAS LRT00131 
LUCAS LRT131 
VALEO 455940 
VAUXHALL/OPEL 09163638 
VAUXHALL/OPEL 09512152 
VAUXHALL/OPEL 1202157 
VAUXHALL/OPEL 1202963 
VAUXHALL/OPEL 90371773 
VAUXHALL/OPEL 97150204 
VAUXHALL/OPEL R1040031

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen