Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

111274Kód

Hi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  186.94 (5,631.75 Sk) / ksCena bez DPH
  226.20 (6,814.50 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

prokluzuje po směru hodin, 9zubů

Popis Štartér OPEL Astra F 1.7TDS, Corsa A 1.5TD, Kadett E, Vectra A 1.7TD, 12V/1.4kW, JS753 111274

12V/1.4kW
pastorok 9zubov, smer otáčania ve zmysle otáčení hodínových ručičiek

PONÚKAME OPRAVY ŠTARTÉROV(cena podľa vynaložených nákladov)

HITACHI S114481 
HITACHI S114481A 
HITACHI S114-481 
HITACHI S114-481A
ISUZU 8943325860 
ISUZU 8971177690
ISUZU 8971777690
ISUZU 94332586 
OPEL 09163854 
OPEL 09512049 
OPEL 1202015 
OPEL 1202149 
OPEL 1202167
OPEL 1202963
OPEL 90542411 
OPEL 94332586 
OPEL 97117769 
OPEL R1040023
BOSCH 0986016161 
BOSCH 0986018320 
LRS00849 
LRS849 
VALEO 455744 

OPEL Astra F 1.7 TDS 60kW (82) 1686 03.92 -> 09.98
OPEL Astra F Caravan 1.7 TDS 60kW (82) 1686 12.91 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.7 TDS 60kW (82) 1686 12.91 -> 01.98

OPEL Corsa A CC 1.5 TD 49kW (67) 1488 03.88 -> 03.93 

OPEL KADETT E 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91
OPEL KADETT E Caravan 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91
OPEL KADETT E CC 1.5 TD 53kW (72) 1488 07.88 -> 08.91

OPEL Vectra A 1.7 TD 60kW (82) 1686 03.90 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 1.7 TD kW(82) 1686 03.90 -> 11.95

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen