Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér OPEL Astra Combo Corsa Meriva, HITACHI S114-829 S114-829A S114-829B JS1158 112320, 12V/1.4kW

112320Kód

Hi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  209.22 (6,302.96 Sk) / ksCena bez DPH
  253.16 (7,626.70 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér OPEL Astra Combo Corsa Meriva, HITACHI S114-829 S114-829A S114-829B JS1158 112320, 12V/1.4kW

Popis Štartér OPEL Astra Combo Corsa Meriva, HITACHI S114-829 S114-829A S114-829B JS1158 112320, 12V/1.4kW

12V/1.4kW
13zubov

HITACHI S114829 
HITACHI S114829A 
HITACHI S114829B
HITACHI S114829C
HITACHI S114829D 
HITACHI S114869 
HITACHI S114-829 
HITACHI S114-829A 
HITACHI S114-829B
HITACHI S114-829C
HITACHI S114-829D 
HITACHI S114-869
ISUZU 8971891180 
ISUZU 8971891181 
ISUZU 897386020
OPEL 6202000
OPEL 6202043
OPEL 6202087
OPEL 93174028
OPEL 97189118
OPEL 97386062

OPEL Astra G Caravan 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 07.04
OPEL Astra G Caravan 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 07.04
OPEL Astra G CC 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 01.05
OPEL Astra G CC 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 01.05
OPEL Astra G 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 01.05
OPEL Astra G 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 01.05 
OPEL Astra H 1.7 CDTI 59 (80) 1686 03.04 -> 
OPEL Astra H 1.7 CDTI 74 (100) 1686 03.04 -> 
OPEL Astra H 1.7 CDTI 92 (125) 1686 02.07 ->
OPEL Astra H Caravan 1.7 CDTI 59 (80) 1686 08.04 -> 
OPEL Astra H Caravan 1.7 CDTI 74 (101) 1686 08.04 -> 
OPEL Astra H Caravan 1.7 CDTI 92 (125) 1686 02.07 -> 
OPEL Astra H GTC 1.7 CDTi 74 (101) 1686 03.05 -> 
OPEL Astra H GTC 1.7 CDTI 92 (125) 1686 02.07 ->

OPEL Combo Kombi 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Kombi 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Kombi 1.7 CDTI 16V 74 (101) 1686 12.04 -> 
OPEL Combo Tour 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Tour 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Tour 1.7 CDTI 16V 74 (101) 1686 12.04 -> 

OPEL Corsa C 1.7 DI 48 (65) 1686 09.00 -> 
OPEL Corsa C 1.7 DTI 55 (75) 1686 09.00 -> 
OPEL Corsa C 1.7 CDTI 74 (100) 1686 06.03 -> 
OPEL Corsa C Kasten 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 09.00 -> 
OPEL Corsa C Kasten 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 09.00 -> 

OPEL Corsa D 1.7 CDTI 92 (125) 1686 07.06 ->

OPEL MERIVA 1.7 DTI 55 (75) 1686 09.03 -> 
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 (100) 1686 09.03 -> 
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 92 (125) 1686 09.06 -> 

Súvisejúci tovar
Rotor štartéru HITACHI 2114-11111 2114-21111, CARGO 137948, 12V/1.4kW
 

Rotor štartéru HITACHI 2114-11111 2114-21111, CARGO 137948, 12V/1.4kW

bez DPH :   49.80 (1,500.27 Sk)
s DPH :   60.26 (1,815.39 Sk)
12V/1.4kW, HITACHI 211411111 211421111 211451300 2331031U00 8981303040 233100M300 2331031U00 12969877101 2114-11111 2114-21111 2114-51300 23310-0M300 23310-31U00 IM3044
Držiak uhlíkov štartérů HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105, CARGO 137121
 

Držiak uhlíkov štartérů HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105, CARGO 137121

bez DPH :   26.33 (793.22 Sk)
s DPH :   31.86 (959.81 Sk)
HITACHI 2114-23106 2114-53104 2114-53105 2114-63104 2114-73105 23378-1E400 23378-OM300, štartéry: S114-750 S114-758 S114-762A S114-762B S114-765 S114-766A S114-775A S114-780 S114-800 S114-800A S114-800B S114-801A S114-801B S114-801C S114-804 S114-805

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen