Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Štartér FORD Transit 2.5DI, 2.5TD, 2.5TDI, LDV Convoy 2.5TDI, CS977 112251, 12V/2.3kW

112251Kód

Fo/Vi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  222.95 (6,716.59 Sk) / ksCena bez DPH
  269.77 (8,127.09 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Štartér FORD Transit 2.5DI, 2.5TD, 2.5TDI, LDV Convoy 2.5TDI, CS977 112251, 12V/2.3kW

pastorek prokluzuje po směru hodin, 13zubů

Popis Štartér FORD Transit 2.5DI, 2.5TD, 2.5TDI, LDV Convoy 2.5TDI, CS977 112251, 12V/2.3kW

12V/2.3kW
pastorok 13zubov, smer otáčania ve zmysle otáčení hodínových ručičiek

PONÚKAME OPRAVY ŠTARTÉROV(cena podľa vynaložených nákladov)

VISTEON 2010001020
BOSCH 0986020181 
BOSCH 2018 
DELCO/FORD 1008823 
DELCO/FORD 1024508 
DELCO/FORD 1027928 
DELCO/FORD 1059179 
DELCO/FORD 1073108 
DELCO/FORD 1093471 
DELCO/FORD 1105310 
DELCO/FORD 1596530 
DELCO/FORD 1626195 
DELCO/FORD 1653209 
DELCO/FORD 1653210 
DELCO/FORD 5026497 
DELCO/FORD 6039198 
DELCO/FORD 6071805 
DELCO/FORD 6144117 
DELCO/FORD 6154907 
DELCO/FORD 6160440 
DELCO/FORD 6996767 
DELCO/FORD 755F11000BB 
DELCO/FORD 755FBB 
DELCO/FORD 795F11000AA 
DELCO/FORD 795F11000CA 
DELCO/FORD 795FAA 
DELCO/FORD 795FCA 
DELCO/FORD 835F11000AA 
DELCO/FORD 835F11000AB 
DELCO/FORD 835F11000AC 
DELCO/FORD 835F11000BB 
DELCO/FORD 835FAA 
DELCO/FORD 835FAB 
DELCO/FORD 835FAC 
DELCO/FORD 835FBB 
DELCO/FORD 884F11000AA 
DELCO/FORD 884FAA 
DELCO/FORD 97VB11000AA 
DELCO/FORD 97VB11000AB 
DELCO/FORD 97VB11000B1A 
DELCO/FORD 97VB11000B3A 
DELCO/FORD 97VBAA 
DELCO/FORD 97VBAB 
DELCO/FORD 98VB11000B1A 
DELCO/FORD 98VB11000B3A 
DELCO/FORD 98VB11000B3B 
DELCO/FORD R835F11000AC 
DELCO/FORD R835F11000BB 
DELCO/FORD R835X11000AC 
LRS00976 
LRS976 
443115142860 
VALEO 455895 
VALEO D7R70 

FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 51 (69) 2496 08.94 -> 03.00
FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) 55 (75) 2496 08.94 -> 06.00
FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 56 (76) 2496 07.94 -> 03.00
FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 63 (85) 2496 01.95 -> 03.00
FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 74 (100) 2496 07.94 -> 03.00
FORD Transit Bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) 85 (116) 2496 08.97 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 51 (69) 2496 06.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TD (EAS) 55 (75) 2496 10.98 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 56 (76) 2496 06.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS) 63 (85) 2496 06.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS) 74 (101) 2496 06.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 85 (116) 2496 05.99 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 51 (69) 2496 08.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 55 (75) 2496 10.98 ->
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 56 (76) 2496 08.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 63 (85) 2496 08.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 74 (101) 2496 08.94 -> 03.00
FORD Transit (E_ _) 2.5 DI (EML, ENE/L) 85 (116) 2496 05.99 -> 03.00
FORD Transit Tourneo 2.5 DI 51 (69) 2496 11.94 -> 12.00
FORD Transit Tourneo 2.5 DI 56 (76) 2496 11.94 -> 12.00
FORD Transit Tourneo 2.5 TD 63 (85) 2496 11.94 -> 12.00
FORD Transit Tourneo 2.5 TD 74 (100) 2496 04.98 -> 12.00 
  
LDV CONVOY 2.5 TDI 74 (101) 2496 10.98 -> 

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen