Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor ŠKODA Superb 1.9TDi, AUDI A4 1.9TDi,A6 1.9TDi, VW Passat 1.9TDi, CA1541IR 112397,14V/120A

112397Kód

VA/PR

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  336.13 (10,126.25 Sk) / ksCena bez DPH
  403.36 (12,151.62 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor ŠKODA Superb 1.9TDi, AUDI A4 1.9TDi,A6 1.9TDi, VW Passat 1.9TDi, CA1541IR 112397,14V/120A

Popis Alternátor ŠKODA Superb 1.9TDi, AUDI A4 1.9TDi,A6 1.9TDi, VW Passat 1.9TDi, CA1541IR 112397,14V/120A

12V/120A
vcetne voľnobežné remenice

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0124325018 
BOSCH 0124325049 
BOSCH 0124515026 
BOSCH 0124515083 

BOSCH 0986041870 
BOSCH 0986042830 
BOSCH 4187 
BOSCH 4283 
LRA01865 
LRA1865 
LRB00518 
LRB518 
VALEO 2542234A 
VALEO 2542239B 
VALEO 2542508D 
VALEO 2842239 
VALEO 2842239B 
VALEO 437341 
VALEO 439328 
VALEO SG12B012 
VALEO SG12B049 
VALEO SG9B017 
VOLKSWAGEN 028903029B 
VOLKSWAGEN 028903029E 
VOLKSWAGEN 028903031 
VOLKSWAGEN 028903031A
VOLKSWAGEN 028903031X
 
ŠKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 74 (101) 1896 08.02 -> 
ŠKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 77 (105) 1896 10.05 -> 
ŠKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 85 (115) 1896 01.07 -> 
ŠKODA SUPERB (3U4) 1.9 TDI 96 (130) 1896 02.02 -> 
ŠKODA SUPERB (3U4) 2.0 TDI 103 (140) 1968 10.05 -> 

AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 55 (75) 1896 12.95 -> 11.00
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 10.95 -> 11.00
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 81 (110) 1896 09.96 -> 11.00
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro 85 (116) 1896 03.00 -> 11.00
AUDI A4 (8E2, B6) 1.9 TDI quattro 96 (130) 1896 11.01 -> 12.04
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 55 (75) 1896 03.96 -> 09.01
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 02.96 -> 09.01
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI 85 (115) 1896 03.00 -> 09.01
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro 85 (115) 1896 03.00 -> 09.01
AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 DUO 66 (90) 1896 03.98 -> 09.01 
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI 74 (101) 1896 11.01 -> 12.04
AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.9 TDI quattro 96 (130) 1896 11.01 -> 12.04
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 04.97 -> 10.00
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 85 (115) 1896 07.00 -> 01.05
AUDI A6 (4B, C5) 1.9 TDI 96 (130) 1896 08.01 -> 01.05
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 02.98 -> 04.01
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 85 (115) 1896 07.00 -> 01.05
AUDI A6 Avant (4B, C5) 1.9 TDI 96 (130) 1896 08.01 -> 01.05

VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 10.96 -> 11.00
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 74 (101) 1896 02.00 -> 11.00
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 10.96 -> 11.00
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion 81 (110) 1896 10.96 -> 11.00
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 85 (115) 1896 08.98 -> 11.00
VW PASSAT (3B2) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 08.99 -> 11.00
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 74 (101) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT (3B3) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT (3B3) 2.0 TDI 100 (136) 1968 12.03 -> 05.05
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 06.97 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 74 (101) 1896 02.00 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 06.97 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion 81 (110) 1896 06.97 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 85 (115) 1896 08.98 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 08.99 -> 11.00
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 74 (101) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT Variant (3B6) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW PASSAT Variant (3B6) 2.0 TDI 100 (136) 1968 12.03 -> 05.05
Súvisejúci tovar
Rotor alternátoru VALEO 593572, 593566, 568570, SG12B012 SG12B096 SG12B103 SG12B105 SG14B017
 

Rotor alternátoru VALEO 593572, 593566, 568570, SG12B012 SG12B096 SG12B103 SG12B105 SG14B017

bez DPH :   85.75 (2,583.30 Sk)
s DPH :   102.90 (3,099.97 Sk)
CARGO 232766, VALEO 593572 VALEO 593566 VALEO 568570, SG12B010 SG12B011 SG12B012 SG12B015 SG12B018 SG12B021 SG12B022 SG12B023 SG12B024 SG12B025 SG12B027 SG12B028 SG12B029 SG12B039 SG12B042 SG12B047 SG12B049 SG12B050 SG12B054 SG12B060 SG12B062
Stator alternátoru VALEO SG12B012, SG12B049, CARGO 233713
 

Stator alternátoru VALEO SG12B012, SG12B049, CARGO 233713

bez DPH :   69.18 (2,084.12 Sk)
s DPH :   83.02 (2,501.06 Sk)

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen