Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor ŠKODA Felicia 1.6, SEAT Arosa Ibiza, VW Golf Passat Polo Transporter, 12V/70A, CA827IR

111353Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  178.37 (5,373.57 Sk) / ksCena bez DPH
  214.04 (6,448.17 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor ŠKODA Felicia 1.6, SEAT Arosa Ibiza, VW Golf Passat Polo Transporter, 12V/70A, CA827IR

typ MAGNETON
typ MAGNETON
typ MAGNETON
typ BOSCH
typ BOSCH
typ BOSCH

Popis Alternátor ŠKODA Felicia 1.6, SEAT Arosa Ibiza, VW Golf Passat Polo Transporter, 12V/70A, CA827IR

12V/70A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

AUDI 028903025HX  
SEAT 037903023QX    
ŠKODA 443113517162  
VW/AUDI 028903027C 
VW/AUDI 038903023H 
VW/AUDI 023903023B 
VW/AUDI 028903027B
VOLKSWAGEN 021903017   
VOLKSWAGEN 021903024    
VOLKSWAGEN 021903023J
VOLKSWAGEN 021903025  
VOLKSWAGEN 023903023  
VOLKSWAGEN 028903023H   
VOLKSWAGEN 028903018   
VOLKSWAGEN 028903018X   
VOLKSWAGEN 028903025H   
VOLKSWAGEN 037903023 Q   
VOLKSWAGEN 028903027B
VOLKSWAGEN 028903027C   
VOLKSWAGEN 023903023B
VOLKSWAGEN 037903023Q   
BOSCH 0120485043   
BOSCH 0120485044   
BOSCH 0123310001
BOSCH 0123310002    
BOSCH 0123310019   
BOSCH 0123310024   
BOSCH 0123310032   
BOSCH 0123315002   
BOSCH 0986038390   
DELCOREMY DRA8390 
LUCAS LRB145   
MAGNETON 9517162 
MAGNETON 943356530   
MAGNETON 943356530010   
VALEO 436442 
VALEO A11VI36   
VALEO A11VI64

ŠKODA FELICIA I (6U1) 1.6 LX 55 (75) 1598 08.95 -> 03.98 
ŠKODA FELICIA I Fun (797) 1.6 55 (75) 1598 06.97 -> 
ŠKODA FELICIA I Kombi (6U5) 1.6 GLX 55 (75) 1598 08.95 -> 03.98
ŠKODA FELICIA II (6U1) 1.6 55 (75) 1598 01.98 -> 06.01 
ŠKODA FELICIA II Kombi (6U5) 1.6 55 (75) 1598 01.98 -> 06.01

VW CADDY II (9K9A) 60 1.4 44 (60) 1390 11.95 -> 01.04
VW CADDY II (9K9A) 75 1.6 55 (75) 1598 11.95 -> 09.00
VW CADDY II (9K9A) 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.95 -> 01.04
VW CADDY II Pick-up (9U7) 1.6 55 (75) 1598 06.96 -> 12.00 
VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 140 (190) 2861 08.91 -> 12.95
VW GOLF III (1H1) 1.4 40 (55) 1390 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.4 44 (60) 1390 10.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.6 55 (75) 1598 09.92 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.6 74 (101) 1595 07.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 55 (75) 1781 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 66 (90) 1781 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.8 Syncro (1HX1) 66 (90) 1781 01.93 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 2.0 85 (115) 1984 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 2.0 Syncro (1HX1) 85 (115) 1984 08.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V 110 (150) 1984 08.92 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 SDI 47 (64) 1896 07.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 D 48 (65) 1896 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 TD,GTD 55 (75) 1896 11.91 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.93 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI Syncro (1HX1) 66 (90) 1896 08.95 -> 08.97
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI 81 (110) 1896 04.96 -> 08.97 
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 2.0 85 (115) 1984 07.93 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 66 (90) 1896 08.95 -> 05.98
VW GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 81 (110) 1896 07.96 -> 05.98
VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 44 (60) 1390 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 55 (75) 1598 07.93 -> 12.97
VW GOLF III Variant (1H5) 1.6 74 (101) 1595 07.94 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 55 (75) 1781 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 66 (90) 1781 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.8 Syncro 66 (90) 1781 10.94 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 85 (115) 1984 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 08.95 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 07.95 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TD 55 (75) 1896 07.93 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 03.94 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI Syncro 66 (90) 1896 07.95 -> 04.99
VW GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 04.96 -> 04.99
VW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI 50 (68) 1896 08.97 -> 06.05 
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.6 74 (100) 1595 06.98 -> 06.02
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI 66 (90) 1896 06.98 -> 06.02
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 55 (75) 1781 08.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 66 (90) 1781 02.88 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.8 G60 Syncro 118 (160) 1781 08.88 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 85 (115) 1984 02.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 10.90 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.0 16V 110 (150) 1984 01.94 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 2.8 VR6 128 (174) 2792 06.91 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 D 50 (68) 1896 05.89 -> 10.93
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TD 55 (75) 1896 03.91 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI 66 (90) 1896 10.93 -> 08.96
VW PASSAT (3A2, 35I) 1.9 TDI 81 (110) 1896 03.96 -> 08.96
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.6 74 (101) 1595 07.94 -> 12.95
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 55 (75) 1781 08.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 66 (90) 1781 02.88 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.8 G60 Syncro 118 (160) 1781 08.88 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 85 (115) 1984 02.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 Syncro 85 (115) 1984 10.90 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.0 16V 110 (150) 1984 01.94 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 128 (174) 2792 06.91 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 D 50 (68) 1896 05.89 -> 10.93
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 55 (75) 1896 03.91 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 66 (90) 1896 10.93 -> 05.97
VW PASSAT Variant (3A5, 35I) 1.9 TDI 81 (110) 1896 03.96 -> 05.97 
VW POLO (6N1) 45 1.0 33 (45) 1043 10.94 -> 09.96
VW POLO (6N1) 50 1.0 37 (50) 999 09.96 -> 10.99
VW POLO (6N1) 55 1.3 40 (55) 1296 10.94 -> 07.95
VW POLO (6N1) 55 1.4 40 (55) 1390 08.95 -> 10.99
VW POLO (6N1) 60 1.4 44 (60) 1390 07.95 -> 10.99
VW POLO (6N1) 100 1.4 16V 74 (100) 1390 04.96 -> 10.99
VW POLO (6N1) 75 1.6 55 (75) 1598 10.94 -> 10.99
VW POLO (6N1) 120 1.6 16V GTI 88 (120) 1598 09.98 -> 10.99
VW POLO (6N1) 64 1.9 D 47 (64) 1896 10.94 -> 10.99
VW POLO CLASSIC (6KV2) 60 1.4 44 (60) 1390 12.95 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 75 1.6 55 (75) 1598 11.95 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 64 1.9 SDI 47 (64) 1896 12.95 -> 08.99 
VW POLO (6NF) 1.0 33 (45) 1043 10.94 -> 12.99
VW POLO (6NF) 1.4 44 (60) 1390 05.98 -> 12.99
VW POLO (6NF) 1.9 D 47 (64) 1896 10.94 -> 12.99
VW POLO Variant (6KV5) 1.4 44 (60) 1390 05.97 -> 09.01
VW POLO Variant (6KV5) 1.6 55 (75) 1598 05.97 -> 09.01
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 06.97 -> 09.01
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 110 (150) 1781 09.97 ->
VW Transporter IV Bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 2.5 81 (110) 2461 11.90 -> 04.03
VW Transporter IV Bus (70XB, 70XC, 7DB, 7DW) 2.5 Syncro 81 (110) 2461 11.92 -> 04.03
VW Transporter IV (70XA) 2.5 81 (110) 2461 11.90 -> 04.03
VW Transporter IV (70XA) 2.5 Syncro 81 (110) 2461 10.92 -> 04.03
VW Transporter IV (70XD) 2.5 81 (110) 2461 11.90 -> 04.03
VW Transporter IV (70XD) 2.5 Syncro 81 (110) 2461 10.92 -> 04.03
VW VENTO (1H2) 1.4 40 (55) 1390 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.4 44 (60) 1390 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.6 55 (75) 1598 09.92 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.6 74 (101) 1595 10.94 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.8 55 (75) 1781 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.8 66 (90) 1781 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 2.0 85 (115) 1984 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 SDI 47 (64) 1896 04.97 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 D 48 (65) 1896 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 TD 55 (75) 1896 11.91 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.93 -> 09.98
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 04.96 -> 09.98

FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 66 (90) 1896 03.95 ->

SEAT AROSA (6H) 1.0 37 (50) 999 05.97 -> 06.04
SEAT AROSA (6H) 1.4 44 (60) 1390 05.97 -> 06.04
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.0 i 37 (50) 999 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.4 i 44 (60) 1390 06.94 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.4 i 16V 74 (101) 1390 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.6 i 55 (75) 1598 02.93 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.6 i 74 (101) 1595 07.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 2.0 i 16V 110 (150) 1984 08.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2/C2) 1.9 SDI 47 (64) 1896 08.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA (6K2) 1.6 55 (75) 1598 06.99 -> 10.02 s
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 i 44 (60) 1390 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 55 (75) 1598 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 09.96 -> 06.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.0 i 37 (50) 999 09.96 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 44 (60) 1390 09.93 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.4 i 16V 74 (101) 1390 09.96 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.6 i 55 (75) 1598 03.93 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 66 (90) 1781 03.93 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.8 i 16V 95 (129) 1781 11.93 -> 08.96
SEAT Ibiza II (6K1) 2.0 i 16V 110 (150) 1984 08.96 -> 08.99
SEAT Ibiza II (6K1) 1.9 SDI 47 (64) 1896 08.96 -> 08.99
SEAT INCA (6K9) 1.4 i 44 (60) 1390 11.95 -> 
SEAT INCA (6K9) 1.6 i 55 (75) 1595 11.95 -> 05.98
SEAT INCA (6K9) 1.6 i 55 (75) 1598 11.95 -> 05.98
SEAT TOLEDO I (1L) 1.6 i 74 (101) 1595 11.96 -> 03.99
SEAT TOLEDO I (1L) 2.0 i 16V 110 (150) 1984 11.93 -> 03.99


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen