Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A3 TT, SEAT Cordoba Leon, VW Bora Golf Polo, 12V/120A, CA1394IR

112002Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  257.24 (7,749.61 Sk) / ksCena bez DPH
  311.26 (9,377.02 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A3 TT, SEAT Cordoba Leon, VW Bora Golf Polo, 12V/120A, CA1394IR

Popis Alternátor ŠKODA Fabia Octavia, AUDI A3 TT, SEAT Cordoba Leon, VW Bora Golf Polo, 12V/120A, CA1394IR

12V/120A  s voľnobežnou remenici

AUDI A3 (8L1) 1.6 74 (101) 1595 09.96 -> 08.00
AUDI A3 (8L1) 1.6 75 (102) 1595 08.00 ->
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 110 (150) 1781 12.96 -> 
AUDI A3 (8L1) 1.8 T 132 (180) 1781 12.98 ->
AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 132 (180) 1781 10.98 -> 
AUDI A3 (8L1) S3 quattro 154 (210) 1781 03.99 -> 
AUDI A3 (8L1) S3 quattro 165 (224) 1781 10.01 -> 
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.96 -> 07.01
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 74 (100) 1896 10.00 -> 
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 -> 07.01
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI 96 (130) 1896 08.00 -> 
AUDI A3 (8L1) 1.9 TDI quattro 96 (130) 1896 08.00 ->
AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 01.95 -> 11.00
AUDI TT (8N3) 1.8 T 110 (150) 1781 09.02 -> heute
AUDI TT (8N3) 1.8 T 132 (180) 1781 10.98 -> heute
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 132 (180) 1781 10.98 -> heute
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 165 (224) 1781 10.98 -> heute
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 176 (240) 1781 03.05 -> heute
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro 184 (250) 3189 07.03 ->  
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 110 (150) 1781 01.01 -> 
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 132 (180) 1781 10.99 ->
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 132 (180) 1781 02.00 -> 
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 165 (224) 1781 10.99 -> 
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro 184 (250) 3189 07.03 ->

FORD GALAXY (WGR) 2.8 V6 150 (204) 2792 04.00 ->
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 66 (90) 1896 03.95 ->
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 -> 04.00
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 85 (115) 1896 04.00 -> 
FORD GALAXY (WGR) 1.9 TDI 96 (130) 1896 02.03 -> 

SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 110 (150) 1781 10.97 ->
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 85 (115) 1984 04.96 ->
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 150 (204) 2792 06.00 ->
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 150 (204) 2792 02.01 -> 
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 66 (90) 1896 04.96 ->
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.96 -> 06.00
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 85 (115) 1896 06.00 ->
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 02.01 -> 
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 96 (131) 1896 11.02 -> s
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI 47 (64) 1896 09.02 -> 
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 74 (100) 1896 09.02 ->  
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI 96 (131) 1896 10.02 ->
SEAT CORDOBA Schrägheck (6K2) 1.9 SDI 50 (68) 1896 06.99 -> 10.02
SEAT CORDOBA Schrägheck (6K2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 06.99 -> 10.02
SEAT CORDOBA Schrägheck (6K2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 06.99 -> 10.02
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.7 SDI 44 (60) 1716 07.97 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 09.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 08.96 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 07.97 -> 06.99
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 SDI 50 (68) 1896 06.99 -> 
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 06.99 -> 
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 06.99 ->
SEAT Ibiza III (6K1) 1.9 SDI 50 (68) 1896 08.99 -> 02.02
SEAT Ibiza III (6K1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 08.99 -> 02.02
SEAT Ibiza III (6K1) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.99 -> 02.02
SEAT Ibiza IV (6L1) 1.9 SDI 47 (64) 1896 02.02 -> 
SEAT Ibiza IV (6L1) 1.9 TDI 74 (100) 1896 02.02 -> 
SEAT Ibiza IV (6L1) 1.9 TDI 96 (131) 1896 02.02 -> 
SEAT INCA (6K9) 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.95 -> 
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V 92 (125) 1781 11.99 ->
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 132 (180) 1781 11.99 ->
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 132 (180) 1781 11.99 ->
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R 165 (225) 1781 07.03 ->
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 150 (204) 2792 02.01 -> 
SEAT LEON (1M1) 1.9 SDI 50 (68) 1896 11.99 ->
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 11.99 -> 
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 81 (110) 1896 11.99 -> 
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 96 (130) 1896 05.03 ->
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI 110 (150) 1896 02.01 -> 
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V 92 (125) 1781 04.99 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT 132 (180) 1781 05.01 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 110 (150) 2324 04.99 -> 05.01
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V 125 (170) 2324 05.01 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 04.99 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 04.99 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 96 (130) 1896 05.03 -> 05.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI 110 (150) 1896 10.00 -> 05.06

ŠKODA Fabia (6Y2) 1.0 37 (50) 996 12.99 -> 08.02
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.4 44 (60) 1397 08.00 -> 08.02
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.4 50 (68) 1397 08.99 -> 
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.9 SDI 47 (64) 1896 12.99 ->
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 ->
ŠKODA Fabia (6Y2) 1.9 TDI RS 96 (130) 1896 06.03 ->
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.4 44 (60) 1397 04.00 ->
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.4 50 (68) 1397 04.00 ->
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.9 SDI 47 (64) 1896 04.00 -> 
ŠKODA Fabia Combi (6Y5) 1.9 TDI 74 (100) 1896 04.00 ->
ŠKODA Fabia Praktik 1.9 SDI 47 (64) 1896 04.02 -> 
ŠKODA Fabia (6Y3) 1.4 44 (60) 1397 04.00 -> 08.02
ŠKODA Fabia (6Y3) 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.99 ->
ŠKODA Fabia (6Y3) 1.9 TDI 74 (100) 1896 01.00 ->  
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.6 74 (101) 1595 02.97 ->
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 110 (150) 1781 08.97 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.8 T 4x4 110 (150) 1781 05.01 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 2.0 85 (116) 1984 04.99 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 SDI 50 (68) 1896 06.97 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.96 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 -> 
ŠKODA OCTAVIA (1U2) 1.9 TDI 96 (130) 1896 01.03 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.6 74 (101) 1595 07.98 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.8 T 110 (150) 1781 07.98 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.8 T 4x4 110 (150) 1781 05.01 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) RS 1.8 T 132 (180) 1781 08.02 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 2.0 85 (116) 1984 04.99 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 2.0 4x4 85 (116) 1984 05.01 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 SDI 50 (68) 1896 07.98 ->  
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 07.98 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 66 (90) 1896 11.99 -> 09.00
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 4x4 74 (100) 1896 09.00 ->
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 07.98 -> 
ŠKODA OCTAVIA Combi (1U5) 1.9 TDI 96 (130) 1896 01.03 -> 

VW BORA (1J2) 1.6 74 (101) 1595 10.98 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.6 75 (102) 1595 08.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.8 T 110 (150) 1781 05.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.8 T 132 (180) 1781 03.02 -> 05.05
VW BORA (1J2) 2.0 85 (115) 1984 10.98 -> 05.05
VW BORA (1J2) 2.0 4motion 85 (115) 1984 04.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 2.3 V5 110 (150) 2324 10.98 -> 10.00
VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion 110 (150) 2324 12.98 -> 10.00
VW BORA (1J2) 2.3 V5 125 (170) 2324 10.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 2.3 V5 4motion 125 (170) 2324 10.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 2.8 V6 4motion 150 (204) 2792 03.99 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 SDI 50 (68) 1896 10.98 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 66 (90) 1896 10.98 -> 06.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 66 (90) 1896 02.99 -> 06.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 74 (101) 1896 09.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 74 (101) 1896 09.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 81 (110) 1896 10.98 -> 06.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 85 (115) 1896 12.98 -> 06.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 02.99 -> 06.01
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 110 (150) 1896 05.00 -> 05.05
VW BORA (1J2) 1.9 TDI 4motion 110 (150) 1896 05.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.6 74 (100) 1595 05.99 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.6 75 (102) 1595 08.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.8 T 110 (150) 1781 05.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.8 T 132 (180) 1781 05.02 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 2.0 85 (115) 1984 05.99 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 2.0 4motion 85 (115) 1984 04.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 2.3 V5 110 (150) 2324 05.99 -> 10.00
VW BORA Kombi (1J6) 2.3 V5 4motion 110 (150) 2324 05.99 -> 10.00
VW BORA Kombi (1J6) 2.3 V5 125 (170) 2324 10.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 2.3 V5 4motion 125 (170) 2324 10.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 2.8 V6 4motion 150 (204) 2792 05.99 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 74 (101) 1896 09.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 74 (101) 1896 09.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 81 (110) 1896 05.99 -> 06.01
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 85 (115) 1896 05.99 -> 06.01
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 05.99 -> 06.01
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 110 (150) 1896 05.01 -> 05.05
VW BORA Kombi (1J6) 1.9 TDI 4motion 110 (150) 1896 05.01 -> 05.05
VW CADDY II Kasten (9K9A) 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.95 -> 01.04
VW GOLF IV (1J1) 1.6 74 (100) 1595 08.97 -> 02.00
VW GOLF IV (1J1) 1.6 75 (102) 1595 08.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 110 (150) 1781 08.97 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI 132 (180) 1781 08.01 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 2.0 85 (115) 1984 07.98 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion 85 (115) 1984 10.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 110 (150) 2324 08.97 -> 10.00
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 110 (150) 2324 12.98 -> 10.00
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 125 (170) 2324 10.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 125 (170) 2324 10.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 2.8 V6 4motion 150 (204) 2792 03.99 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion 177 (241) 3189 09.02 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 SDI 50 (68) 1896 08.97 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 10.97 -> 05.04
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 66 (90) 1896 07.98 -> 04.02
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 74 (101) 1896 09.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 74 (101) 1896 09.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 81 (110) 1896 08.97 -> 05.04
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 85 (115) 1896 12.98 -> 06.01
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 09.99 -> 06.01
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 110 (150) 1896 05.00 -> 06.05
VW GOLF IV (1J1) 1.9 TDI 4motion 110 (150) 1896 02.00 -> 06.05
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 74 (101) 1595 05.99 -> 02.00
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 75 (102) 1595 08.00 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T 110 (150) 1781 05.00 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 85 (115) 1984 05.99 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion 85 (115) 1984 10.00 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 Bi-Fuel 85 (116) 1984 02.02 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 110 (150) 2324 05.99 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 110 (150) 2324 05.99 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 125 (170) 2324 10.00 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 125 (170) 2324 10.00 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion 150 (204) 2792 05.99 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 SDI 50 (68) 1896 05.99 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 05.99 -> 05.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 66 (90) 1896 05.99 -> 04.02
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 74 (101) 1896 09.00 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 74 (101) 1896 09.00 ->
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 05.99 -> 06.01
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 85 (115) 1896 08.99 -> 06.01
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 05.99 -> 06.01
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.00 -> 
VW GOLF IV Variant (1J5) 1.9 TDI 4motion 96 (130) 1896 11.00 ->
VW Multivan V (7HM) 2.0 85 (115) 1984 04.03 ->
VW Multivan V (7HM) 3.2 V6 170 (231) 3189 04.03 ->
VW Multivan V (7HM) 3.2 V6 173 (235) 3189 02.04 ->
VW Multivan V (7HM) 3.2 V6 4motion 173 (235) 3189 07.04 -> 
VW Multivan V (7HM) 1.9 TDI 77 (105) 1896 04.03 -> 
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 74 (100) 1595 10.99 -> 09.00
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 75 (102) 1595 09.00 ->  
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 85 (115) 1984 01.98 -> 
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5 125 (170) 2324 10.00 ->  
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) RSI 3.2 (1C9) 165 (224) 3188 04.00 -> 
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 66 (90) 1896 01.98 -> 02.01
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.9 TDI 74 (101) 1896 02.01 -> 
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) 1.6 75 (102) 1595 01.03 -> 
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) 1.8 T 110 (150) 1781 01.04 ->
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) 2.0 85 (115) 1984 01.03 -> 
VW NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) 1.9 TDI 74 (100) 1896 03.03 ->
VW POLO (9N_) 1.9 SDI 47 (64) 1896 10.01 ->
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 74 (101) 1896 10.01 ->
VW POLO (9N_) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.03 ->
VW POLO CLASSIC (6KV2) 68 1.9 SDI 50 (68) 1896 08.99 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 90 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.96 -> 09.01
VW POLO CLASSIC (6KV2) 110 1.9 TDI 81 (110) 1896 06.98 -> 09.01
VW POLO Stufenheck 1.9 SDI 47 (64) 1896 11.03 -> 
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 SDI 50 (68) 1896 08.99 -> 09.01
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 TDI 66 (90) 1896 05.97 -> 09.01
VW POLO Variant (6KV5) 1.9 TDI 81 (110) 1896 06.98 -> 09.01 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 110 (150) 1781 09.97 -> 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 85 (115) 1984 09.95 ->
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 150 (204) 2792 04.00 ->  
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion 150 (204) 2792 04.00 -> 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 66 (90) 1896 09.95 -> 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 85 (115) 1896 04.00 -> 
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion 85 (115) 1896 04.00 ->  
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 96 (130) 1896 11.02 -> 
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ) 2.0 85 (115) 1984 04.03 -> 
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ) 3.2 V6 170 (231) 3189 04.03 ->
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ) 3.2 V6 173 (235) 3189 08.03 -> 
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ) 1.9 TDI 63 (85) 1896 04.03 ->  
VW Transporter V Bus (7HB, 7HJ) 1.9 TDI 77 (105) 1896 04.03 ->
VW Transporter V Kasten (7HA, 7HH) 2.0 85 (115) 1984 04.03 -> 
VW Transporter V Kasten (7HA, 7HH) 3.2 V6 170 (231) 3189 04.03 ->  
VW Transporter V Kasten (7HA, 7HH) 3.2 V6 173 (235) 3189 08.03 ->  
VW Transporter V Kasten (7HA, 7HH) 1.9 TDI 63 (85) 1896 04.03 -> 
VW Transporter V Kasten (7HA, 7HH) 1.9 TDI 77 (105) 1896 04.03 -> 
VW Transporter V Pritsche/Fahrgestell (7JD, 7JE, 7JL) 2.0 85 (115) 1984 04.03 -> 
VW Transporter V Pritsche/Fahrgestell (7JD, 7JE, 7JL) 3.2 V6 170 (231) 3189 04.03 ->
VW Transporter V Pritsche/Fahrgestell (7JD, 7JE, 7JL) 3.2 V6 173 (235) 3189 08.03 ->
VW Transporter V Pritsche/Fahrgestell (7JD, 7JE, 7JL) 1.9 TDI 63 (85) 1896 04.03 ->
VW Transporter V Pritsche/Fahrgestell (7JD, 7JE, 7JL) 1.9 TDI 77 (105) 1896 04.03 ->

BOSCH 0124315001 
BOSCH 0124315013 
BOSCH 0124325001 
BOSCH 0124325012 
BOSCH 0124325088 
BOSCH 0124325101 
BOSCH 0124325131 
BOSCH 0124515010 
BOSCH 0124515022 
BOSCH 0124515117 
BOSCH 0986041480 
BOSCH 0986041490 
BOSCH 0986041860 
BOSCH 0986042700 
BOSCH 4148 
BOSCH 4149 
BOSCH 4186 
BOSCH 4270 
BOSCH B120416520B 
HITACHI LR1120701 
LUCAS LRB00473 
LUCAS LRB00474 
LUCAS LRB00475 
LUCAS LRB473 
LUCAS LRB474 
LUCAS LRB475 
VALEO 2542237 
VALEO 2542237A 
VALEO 2542237D 
VALEO 2542245 
VALEO 2542245C 
VALEO 2542461 
VALEO 2542461A 
VALEO 437395 
VALEO SG12B015 
VALEO SG12B090 
VALEO SG8B013 
VALEO SG9B015 
VALEO SG9B078 
VOLKSWAGEN 028903028E 
VOLKSWAGEN 028903029G 
VOLKSWAGEN 028903030 
VOLKSWAGEN 038903023K 
VOLKSWAGEN 038903023L 
VOLKSWAGEN 038903023Q 
VOLKSWAGEN 038903023R 
VOLKSWAGEN 038903023S 
VOLKSWAGEN 038903024D 
VOLKSWAGEN 045903023 
VOLKSWAGEN 045903023A 
VOLKSWAGEN 045903023B 
VOLKSWAGEN 06B903018HX


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen