Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor RENAULT Clio, Kangoo, Thalia, Twingo, NISSAN Kubistar, 12V/75A, CA1637IR

113403reKód

Mi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  257.24 (7,749.61 Sk) / ksCena bez DPH
  311.26 (9,377.02 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor RENAULT Clio, Kangoo, Thalia, Twingo, NISSAN Kubistar, 12V/75A, CA1637IR

Popis Alternátor RENAULT Clio, Kangoo, Thalia, Twingo, NISSAN Kubistar, 12V/75A, CA1637IR

NISSAN KUBISTAR (X76) 1.2 44 (60) 1149 08.03 ->

RENAULT Clio II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (B/CB0F, B/CB0A, B/CB10, B/CB1K, B/CB2D, B/CB2H) 43 (58) 1149 09.98 -> 
RENAULT Clio II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 16V (B/CB05) 55 (75) 1149 06.01 ->
RENAULT Clio III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 55 (75) 1149 06.05 -> 
RENAULT Clio III (BR0/1, CR0/1) 1.2 16V 57 (78) 1149 06.05 ->
RENAULT Kangoo (KC0/1_) 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 43 (58) 1149 03.98 ->
RENAULT Kangoo (KC0/1_) 1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 55 (75) 1149 06.01 ->
RENAULT Kangoo Express (FC0/1_) 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 43 (58) 1149 03.98 -> 
RENAULT Kangoo Express (FC0/1_) 1.2 16V (FC05) 55 (75) 1149 10.01 -> 
RENAULT THALIA (LB0/1/2_) 1.2 16V 55 (75) 1149 04.02 ->
RENAULT Twingo (C06_) 1.2 (C066, C068) 43 (58) 1149 05.96 -> 
RENAULT Twingo (C06_) 1.2 16V 44 (60) 1149 08.04 ->
RENAULT Twingo (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 55 (75) 1149 01.01 ->

LUCAS LRB00503 
LUCAS LRB503 
MITSUBISHI A001TA2293 
MITSUBISHI A1TA2293 
RENAULT 8200060816 
RENAULT 8200064344 
RENAULT 8200065730 
RENAULT 8200879980 
VALEO 2542460 
VALEO 2542540 
VALEO 437323 
VALEO A11VI110 
VALEO SG7S012 
VALEO SG7S070

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen