Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor OPEL Astra Calibra Combo Corsa Frontera Omega Tigra Vectra ,12V/100A, CA1053IR 111426

111426delcoKód

De

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  168.07 (5,063.28 Sk) / ksCena bez DPH
  201.68 (6,075.81 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor OPEL Astra Calibra Combo Corsa Frontera Omega Tigra Vectra ,12V/100A, CA1053IR 111426

Popis Alternátor OPEL Astra Calibra Combo Corsa Frontera Omega Tigra Vectra ,12V/100A, CA1053IR 111426

12V/100A
bez remenice

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0123100001 
BOSCH 0123120001 
BOSCH 0123505002 
BOSCH 0124415008 
BOSCH 0986038600 
BOSCH 0986040430 
BOSCH 0986043680 
BOSCH 3860 
BOSCH 4043 
BOSCH 4368 
DELCO/FORD 10479923 
DELCO/FORD 10479947 
DELCO/FORD 3493823 
DELCO/FORD 3493923 
DELCO/FORD 3493927 
DELCO/FORD 6204002 
HITACHI MAR955 
LRA01642 
LRA1642 
LRB00149 
LRB00196 
LRB149 
LRB196 
VALEO 436120 
VALEO 437212 
VALEO SG10B012 
OPEL 6204000 
OPEL 6204016 
OPEL 90389248

OPEL Astra F 1.4 i 44 (60) 1389 09.91 -> 09.98
OPEL Astra F 1.4 i 16V 66 (90) 1389 02.96 -> 09.98
OPEL Astra F 1.6 i 55 (75) 1598 03.92 -> 08.94
OPEL Astra F 1.8 i 66 (90) 1796 03.92 -> 09.98
OPEL Astra F 1.8 i 16V 85 (116) 1799 11.94 -> 09.98
OPEL Astra F 1.8 i 16V 92 (125) 1799 06.93 -> 10.94
OPEL Astra F 2.0 i 85 (115) 1998 03.92 -> 09.98
OPEL Astra F 2.0 i 16V 100 (136) 1998 02.95 -> 09.98
OPEL Astra F Cabriolet 1.8 i 16V 85 (116) 1799 11.94 -> 03.01
OPEL Astra F Cabriolet 2.0 i 85 (115) 1998 03.93 -> 10.94
OPEL Astra F Caravan 1.4 i 44 (60) 1389 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 1.6 i 55 (75) 1598 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 1.8 i 66 (90) 1796 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 1.8 i 16V 85 (116) 1799 07.94 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 1.8 i 16V 92 (125) 1799 06.93 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 2.0 i 85 (115) 1998 09.91 -> 07.94
OPEL Astra F Caravan 2.0 i 16V 100 (136) 1998 02.95 -> 01.98
OPEL Astra F Caravan 2.0 i 16V 110 (150) 1998 03.93 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.4 i 44 (60) 1389 03.92 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.4 i 16V 66 (90) 1389 01.96 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.6 i 55 (75) 1598 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.8 i 66 (90) 1796 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.8 i 16V 85 (116) 1799 09.94 -> 01.98
OPEL Astra F CC 1.8 i 16V 92 (125) 1799 06.93 -> 08.94
OPEL Astra F CC 2.0 i 85 (115) 1998 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F CC 2.0 i 16V 100 (136) 1998 02.95 -> 01.98
OPEL Astra F CC 2.0 GSI 16V 110 (150) 1998 09.91 -> 01.98
OPEL Astra F Van 1.4 i 44 (60) 1389 10.91 -> 01.99

OPEL Calibra A 2.0 i 85 (115) 1998 06.90 -> 07.97
OPEL Calibra A 2.0 i 4x4 85 (115) 1998 06.90 -> 07.97
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 100 (136) 1998 02.94 -> 07.97
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 4x4 100 (136) 1998 02.94 -> 07.97
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 110 (150) 1998 06.90 -> 02.94
OPEL Calibra A 2.0 i 16V 4x4 110 (150) 1998 06.90 -> 02.94
OPEL Calibra A 2.0 i Turbo 4x4 150 (204) 1998 03.92 -> 07.97 s

OPEL Combo 1.2 33 (45) 1195 07.94 -> 10.01

OPEL Corsa B 1.4 i 44 (60) 1389 03.93 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.4 Si 60 (82) 1389 03.93 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.4 i 16V 66 (90) 1389 09.94 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.6 i 16V 78 (106) 1598 09.94 -> 09.00
OPEL Corsa B 1.6 GSI 16V 80 (109) 1598 03.93 -> 09.00

OPEL FRONTERA A 2.2 i (54MWL4) 100 (136) 2198 03.95 -> 10.98
OPEL FRONTERA A Sport 2.0 i (52SUD2, 55SUD2) 85 (115) 1998 03.92 -> 10.98
OPEL FRONTERA B 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) 100 (136) 2198 10.98 ->

OPEL Omega B 2.0 85 (116) 1998 03.94 -> 09.99
OPEL Omega B 2.0 16V 100 (136) 1998 03.94 -> 09.99
OPEL Omega B 2.2 16V 106 (144) 2198 09.99 -> 07.03
OPEL Omega B Caravan 2.0 85 (116) 1998 03.94 -> 09.99
OPEL Omega B Caravan 2.0 16V 100 (136) 1998 03.94 -> 09.99
OPEL Omega B Caravan 2.2 16V 106 (144) 2198 09.99 -> 07.03 

OPEL TIGRA 1.4 16V 66 (90) 1389 07.94 -> 12.00
OPEL TIGRA 1.6 16V 78 (106) 1598 07.94 -> 08.98

OPEL Vectra A 1.6 i 52 (71) 1598 09.93 -> 11.95
OPEL Vectra A 1.6 i KAT 55 (75) 1598 09.88 -> 11.95
OPEL Vectra A 1.6 60 (82) 1598 09.88 -> 05.93
OPEL Vectra A 1.8 i KAT 66 (90) 1796 03.90 -> 11.95
OPEL Vectra A 2.0 i KAT 85 (116) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL Vectra A 2.0 i 4x4 KAT 85 (116) 1998 01.89 -> 11.95
OPEL Vectra A 2.0 i 95 (129) 1998 09.88 -> 09.92
OPEL Vectra A 2.0 i 4x4 95 (129) 1998 01.89 -> 09.92
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 100 (136) 1998 06.94 -> 11.95
OPEL Vectra A 2.0 i 16V 4x4 100 (136) 1998 06.94 -> 11.95
OPEL Vectra A 2000/GT 16V 110 (150) 1998 01.89 -> 06.94
OPEL Vectra A 2000/GT 16V KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95
OPEL Vectra A 2000/GT 16V 4x4 KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95
OPEL Vectra A 2.0 i Turbo 4x4 150 (204) 1998 06.94 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 1.6 i 52 (71) 1598 09.93 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 1.6 i KAT 55 (75) 1598 09.88 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 1.6 S 60 (82) 1598 09.88 -> 05.93
OPEL Vectra A CC 1.8 i KAT 66 (90) 1796 03.90 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 2.0 i KAT 85 (116) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 2.0 i GT 95 (129) 1998 09.88 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 2.0 i 16V 100 (136) 1998 06.94 -> 11.95
OPEL Vectra A CC 2.0 i 16V KAT 110 (150) 1998 02.90 -> 11.95
OPEL Vectra B 1.6 i 55 (75) 1598 10.95 -> 04.02
OPEL Vectra B 1.6 i 16V 74 (100) 1598 10.95 -> 04.02
OPEL Vectra B 1.8 i 16V 85 (115) 1796 10.95 -> 09.00
OPEL Vectra B 2.0 i 16V 100 (136) 1998 10.95 -> 09.00
OPEL Vectra B Caravan 1.6 i 55 (75) 1598 11.96 -> 06.00
OPEL Vectra B Caravan 1.6 i 16V 74 (100) 1598 11.96 -> 07.02
OPEL Vectra B Caravan 1.8 i 16V 85 (115) 1796 11.96 -> 09.00
OPEL Vectra B Caravan 2.0 i 16V 100 (136) 1998 11.96 -> 09.00
OPEL Vectra B CC 1.6 i 55 (75) 1598 10.95 -> 07.03
OPEL Vectra B CC 1.6 i 16V 74 (101) 1598 10.95 -> 07.02
OPEL Vectra B CC 1.8 i 16V 85 (116) 1796 10.95 -> 09.00
OPEL Vectra B CC 2.0 i 16V 100 (136) 1998 10.95 -> 09.00

Súvisejúci tovar
Regulátor alternátoru OPEL Astra Calibra Corsa Omega Vectra (Mobiletron VR-D701) CARGO 135336, 14.6V
 

Regulátor alternátoru OPEL Astra Calibra Corsa Omega Vectra (Mobiletron VR-D701) CARGO 135336, 14.6V

bez DPH :   32.58 (981.51 Sk)
s DPH :   39.10 (1,177.93 Sk)
Cargo 135336, HÜCO 130019, TRANSPO DE701, OPEL 1204270, HELLA 5DR 004 243-201, HELLA 5DR004243-201, DELCO 19009701, OPEL 10479914, OPEL 10479918, OPEL 10479923, OPEL 10479947, OPEL 10479955

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen