Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor OPEL 1.7 CDTi/Di/DTi Astra G, Combo, Corsa C, Meriva, HONDA Civic, 12V/100A, JA1521IR

112271Kód

Hi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  189.80 (5,717.91 Sk) / ksCena bez DPH
  227.76 (6,861.50 Sk) / ksCena s DPH
  48.00 (1,446.05 Sk)Recyklačný poplatok s DPH:
Množstvo:
ks
Alternátor OPEL 1.7 CDTi/Di/DTi Astra G, Combo, Corsa C, Meriva, HONDA Civic, 12V/100A, JA1521IR

Popis Alternátor OPEL 1.7 CDTi/Di/DTi Astra G, Combo, Corsa C, Meriva, HONDA Civic, 12V/100A, JA1521IR

12V/100A  (vakuová pumpa v ceně)
remenice 6 drážok

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

(vratná záloha na starý diel 1000 Kč)

HITACHI LR1100502 
HITACHI LR1100502B 
HITACHI LR1100502E 
HITACHI LR1100502F 
HITACHI LR1100502G 
HITACHI LR1100502J 
HITACHI LR1100502K 
HITACHI LR1100502L 
HITACHI LR1100503C 
HITACHI LR1100504C 
HITACHI LR1100504E
HONDA 31100PLZD00 
ISUZU 897181891130 
ISUZU 8971891133 
ISUZU 8971891134 
ISUZU 8971891135 
ISUZU 8971891136 
ISUZU 8971891137 
ISUZU 8971891138 
ISUZU 8972873923 
ISUZU 8973551981 
ISUZU 97189113 
LRB00487 
LRB487 
MANDO LR1100504B 
OPEL 1204158 
OPEL 6240140 
OPEL 6204140
OPEL 6204284
OPEL 9312785 
OPEL 93175799 
OPEL 93175944 
OPEL 97189113
BOSCH 0986043981 

HONDA CIVIC VI Hatchback (EU_, EP_) 1.7 CTDi 74 (100) 1686 01.02 -> 09.05 

OPEL Astra G Caravan 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 07.04
OPEL Astra G Caravan 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 07.04
OPEL Astra G CC 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 01.05
OPEL Astra G CC 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 01.05 
OPEL Astra G 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 02.00 -> 01.05
OPEL Astra G 1.7 CDTI 59 (80) 1686 04.03 -> 01.05 
OPEL Combo Kombi 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Kombi 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Tour 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 10.01 -> 
OPEL Combo Tour 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 10.01 -> 
OPEL Corsa C 1.7 DI 48 (65) 1686 09.00 -> 
OPEL Corsa C 1.7 DTI 55 (75) 1686 09.00 ->  
OPEL Corsa C 1.7 DI 16V 48 (65) 1686 09.00 -> 
OPEL Corsa C 1.7 DTI 16V 55 (75) 1686 09.00 -> 
OPEL MERIVA 1.7 DTI 55 (75) 1686 09.03 ->


 


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen