Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor MERCEDES 190, 200, T1, 12V/55A, CA321IR 110923

110923Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  171.50 (5,166.61 Sk) / ksCena bez DPH
  205.80 (6,199.93 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor MERCEDES 190, 200, T1, 12V/55A, CA321IR 110923

Popis Alternátor MERCEDES 190, 200, T1, 12V/55A, CA321IR 110923

12V/55A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0120488126 
BOSCH 0120489025 
BOSCH 0120489026 
BOSCH 0120489078 
BOSCH 0120489079 
BOSCH 0120489184 
BOSCH 0120489232 
BOSCH 0120489233 
BOSCH 0120489234 
BOSCH 0120489275 
BOSCH 0120489298 
BOSCH 0120489299 
BOSCH 0120489300 
BOSCH 0120489301 
BOSCH 0120489302 
BOSCH 0120489321 
BOSCH 0120489322 
BOSCH 0120489323 
BOSCH 0120489324 
BOSCH 0120489325 
BOSCH 0120489326 
BOSCH 0120489327 
BOSCH 0120489328 
BOSCH 0120489329 
BOSCH 0120489330 
BOSCH 0120489331 
BOSCH 0120489332 
BOSCH 0120489333 
BOSCH 0120489359 
BOSCH 0120489897 
BOSCH 0120489898 
BOSCH 0120489899 
BOSCH 0120489928 
BOSCH 0120489930 
BOSCH 0986031420 
BOSCH 0986033280 
BOSCH 0986033288 
BOSCH 0986033290 
BOSCH 0986033298 
BOSCH 0986033670 
BOSCH 0986033680 
BOSCH 0986033720 
BOSCH 0986033728 
BOSCH 0986033730 
BOSCH 0986033740 
BOSCH 0986033743 
BOSCH 0986033750 
BOSCH 0986033810 
BOSCH 0986033811 
BOSCH 0986034050 
BOSCH 0986034060 
BOSCH 3142 
BOSCH 3328 
BOSCH 3329 
BOSCH 3367 
BOSCH 3368 
BOSCH 3372 
BOSCH 3373 
BOSCH 3374 
BOSCH 3375 
BOSCH 3381 
BOSCH 3405 
BOSCH 3406 
FIAT/MARELLI 943356206 
FIAT/MARELLI 943356207 
FIAT/MARELLI 943356615 
FIAT/MARELLI 943356621 
FIAT/MARELLI 943356623 
FIAT/MARELLI 943356808 
FIAT/MARELLI 943356809 
FIAT/MARELLI MAR441 
FIAT/MARELLI MAR442 
FIAT/MARELLI MAR510 
FIAT/MARELLI MAR515 
FIAT/MARELLI MAR517 
FIAT/MARELLI MAR523 
FIAT/MARELLI MAR621 
FIAT/MARELLI MAR622 
LRA00717 
LRA00719 
LRA00720 
LRA00721 
LRA00722 
LRA00988 
LRA717 
LRA719 
LRA720 
LRA721 
LRA722 
LRA988 
MERCEDES 0061548702 
MERCEDES 0061548802 
MERCEDES 0061548902 
MERCEDES 0071543102 
MERCEDES 0071543302 
MERCEDES 0071543402 
MERCEDES 0071544802 
MERCEDES 0071545202 
MERCEDES 0071545302 
MERCEDES 0071545402 
MERCEDES 0071545502 
MERCEDES 0071545802 
MERCEDES 0071546002 
MERCEDES 0071546102 
MERCEDES 0081548702 
MERCEDES 0081548702KZ 
NIKKO 0120489274 
VALEO 2518044 
VALEO 2518046 
VALEO 2541297 
VALEO 433138 
VALEO 433487 
VALEO 436119 
VALEO A13V02 
VALEO A13V05 
VALEO A13V07 
VALEO A13V5 
VALEO NA405 
VALEO VA264

MERCEDES-BENZ O 100 City 72 (98) 2974 01.94 -> 
MERCEDES-BENZ T1/TN 408 D 58 (79) 2299 11.88 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T1/TN 408 D 58 (79) 2299 11.88 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T1/TN 410 D 70 (95) 2874 11.88 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T1/TN 410 D 70 (95) 2874 11.88 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T1/TN 410 70 (95) 2298 08.82 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T1/TN 410 70 (95) 2298 08.82 -> 06.95
MERCEDES-BENZ T2/LN1 508 D 58 (79) 2299 03.89 -> 12.94
MERCEDES-BENZ T2/LN1 508 D 58 (79) 2299 03.89 -> 12.94
MERCEDES-BENZ T2/LN1 510 70 (95) 2299 04.86 -> 12.94
MERCEDES-BENZ T2/LN1 510 70 (95) 2299 04.86 -> 12.94

MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.022) 66 (90) 1996 10.82 -> 10.84
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) 75 (102) 1996 01.86 -> 05.90
MERCEDES-BENZ 190 (W201) 2.0 (201.023) 77 (105) 1996 09.84 -> 05.90
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) 85 (116) 1996 02.85 -> 12.86
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 87 (118) 1996 01.85 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.0 (201.024) 90 (122) 1996 10.82 -> 06.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 97 (132) 2298 09.86 -> 08.91
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) 100 (136) 2298 10.86 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) 136 (185) 2298 04.84 -> 01.87
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 143 (194) 2498 03.89 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.5-16 150 (204) 2498 09.88 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 53 (72) 1997 08.83 -> 08.89
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) 55 (75) 1997 08.89 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 66 (90) 2497 04.85 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) 69 (94) 2497 08.89 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 90 (122) 2497 02.88 -> 08.93
MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) 93 (126) 2497 02.88 -> 08.93

MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) 97 (132) 2298 03.87 -> 12.92
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) KAT 97 (132) 2298 06.89 -> 12.92
MERCEDES-BENZ COUPE (C124) 230 CE (124.043) 100 (136) 2298 03.87 -> 12.92

MERCEDES-BENZ E-Class (W124) E 200 D (124.120) 55 (75) 1997 06.93 -> 06.95
MERCEDES-BENZ E-Class (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 93 (126) 2497 06.93 -> 06.95

MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 T (124.080) 77 (105) 1996 01.86 -> 05.90
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 T (124.080) 80 (109) 1996 09.85 -> 08.89
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 TE (124.081) 87 (118) 1996 09.88 -> 08.92
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 TE 90 (122) 1996 09.88 -> 12.89
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 230 TE (124.083) 97 (132) 2298 09.85 -> 08.92
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 230 TE (124.083) KAT 97 (132) 2298 06.89 -> 08.92
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 230 TE (124.083) 100 (136) 2298 09.85 -> 08.92
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 T D (124.180) 53 (72) 1997 09.85 -> 08.91
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 200 T D (124.180) 55 (75) 1997 09.88 -> 08.91
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 250 T D (124.185) 66 (90) 2497 09.85 -> 06.93
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 250 T D (124.185) 69 (94) 2497 01.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 300 T D (124.190) 80 (109) 2996 09.86 -> 06.93
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 300 T D (124.190) 81 (110) 2996 01.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 300 T D (124.190) 83 (113) 2996 01.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 105 (143) 2996 09.86 -> 01.89
MERCEDES-BENZ Kombi Kombi (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 108 (147) 2996 01.89 -> 06.93

MERCEDES-BENZ (W124) 200 (124.020) 75 (102) 1996 01.86 -> 05.90
MERCEDES-BENZ (W124) 200 77 (105) 1996 01.86 -> 05.90
MERCEDES-BENZ (W124) 200 (124.020) 80 (109) 1996 12.85 -> 05.90
MERCEDES-BENZ (W124) 200 E (124.021) 87 (118) 1996 09.88 -> 08.92
MERCEDES-BENZ (W124) 230 E (124.023) 97 (132) 2298 12.84 -> 03.92
MERCEDES-BENZ (W124) 230 E (124.023) KAT 97 (132) 2298 06.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 230 E (124.023) 100 (136) 2298 01.85 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 200 D (124.120) 53 (72) 1997 12.84 -> 08.89
MERCEDES-BENZ (W124) 200 D (124.120) 55 (75) 1997 08.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 250 D (124.125) 66 (90) 2497 04.85 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 250 D (124.125) 69 (94) 2497 01.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 250 Turbo-D (124.128) 93 (126) 2497 09.88 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 300 D (124.130) 80 (109) 2996 12.84 -> 08.89
MERCEDES-BENZ (W124) 300 D 4-matic (124.330) 80 (109) 2996 09.86 -> 08.92
MERCEDES-BENZ (W124) 300 D (124.130) 81 (110) 2996 06.90 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 300 D 4-matic (124.330) 83 (113) 2996 08.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 300 D (124.130) 83 (113) 2996 08.89 -> 06.93
MERCEDES-BENZ (W124) 300 Turbo-D (124.133) 108 (147) 2996 09.88 -> 06.93

MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 210 2.3 70 (95) 2298 07.82 -> 01.90
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 210 2.3 77 (105) 2298 05.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 208 D 2.3 58 (79) 2299 10.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 208 D 2.3 60 (82) 2299 10.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 210 D 2.8 70 (95) 2874 11.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (601) 210 D 2.8 72 (98) 2874 11.88 -> 02.96

MERCEDES-BENZ T1 Bus (602) 308 D 2.3 58 (79) 2299 05.90 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (602) 308 D 2.3 60 (82) 2299 06.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (602) 310 D 2.9 70 (95) 2874 06.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 Bus (602) 310 D 2.9 72 (98) 2874 06.90 -> 02.96

MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 2.3 70 (95) 2298 07.82 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 2.3 77 (105) 2298 05.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 208 D 2.3 58 (79) 2299 11.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 208 D 2.3 60 (82) 2299 10.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 D 2.8 70 (95) 2874 10.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 D 2.8 72 (98) 2874 10.88 -> 02.96

MERCEDES-BENZ T1 (602) 308 D 2.3 58 (79) 2299 11.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (602) 308 D 2.3 60 (82) 2299 06.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (602) 310 D 2.9 70 (95) 2874 06.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (602) 310 D 2.9 72 (98) 2874 06.89 -> 02.96
 
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 2.3 70 (95) 2298 04.77 -> 10.89
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 2.3 63 (86) 2307 04.77 -> 10.89
MERCEDES-BENZ T1 (601) 208 D 2.3 58 (79) 2299 11.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 208 D 2.3 60 (82) 2299 06.89 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 D 2.9 70 (95) 2874 11.88 -> 02.96
MERCEDES-BENZ T1 (601) 210 D 2.8 72 (98) 2874 11.88 -> 02.96

 


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen