Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor MAN EL/EM/LIONS/NL/NM/NÜ/R/SD/SG/SM/SÜ/ÜL, NEOPLAN Tourliner, CA1237IR, 24V/140A

111842Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  514.49 (15,499.53 Sk) / ksCena bez DPH
  622.53 (18,754.34 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor MAN EL/EM/LIONS/NL/NM/NÜ/R/SD/SG/SM/SÜ/ÜL, NEOPLAN Tourliner, CA1237IR, 24V/140A

Popis Alternátor MAN EL/EM/LIONS/NL/NM/NÜ/R/SD/SG/SM/SÜ/ÜL, NEOPLAN Tourliner, CA1237IR, 24V/140A

24V/140A

MAN EL EL 202,EL 222 157 (214) 6871 01.93 -> 06.97
MAN EL EL 202,EL 262 184 (250) 6871 04.94 -> 06.97
MAN EL EL 262 191 (260) 11967 07.98 -> 
MAN EM EM 192 140 (190) 6871 10.93 -> 06.97
MAN EM EM 223 162 (220) 6871 08.87 -> 
MAN EM EM 222,EM 223 162 (220) 6871 02.96 ->
MAN LIONS COMFORT RN 313 228 (310) 11967 09.96 -> 
MAN LIONS COMFORT RN 353 257 (350) 11967 06.97 -> 
MAN LION´S COACH FRH 352,RH 353 257 (350) 11967 09.95 -> 
MAN LION´S COACH FRH 402,RH 403 294 (400) 11967 09.95 -> 
MAN LION´S COACH RH 403 294 (400) 11967 09.98 -> 
MAN LION´S COACH RHC 414 301 (410) 11967 06.02 -> 
MAN LION´S COACH RH 463, RHC 464 338 (460) 12816 01.00 ->
MAN LION´S STAR FRH 352,RH 353 257 (350) 11967 09.95 -> 
MAN LION´S STAR FRH 402,RH 403 294 (400) 11967 09.95 -> 
MAN LION´S STAR FRH 422 309 (420) 11967 01.93 -> 09.96
MAN LION´S STAR RH 414, RHS 414 301 (410) 11967 03.00 -> 
MAN LION´S STAR RH 414, RHS 414 301 (410) 11967 01.02 -> 
MAN LION´S STAR RH 464, RHS 464 338 (460) 12816 03.00 -> 
MAN LION´S STAR RH 464, RHS 464 338 (460) 12816 01.02 ->
MAN NG NG 262,NG 272 191 (260) 6871 08.92 -> 07.98
MAN NG NG 262 191 (260) 9973 06.97 -> 07.98
MAN NG NG 262,NG 263 191 (260) 11967 07.98 -> 
MAN NG NG 312 228 (310) 9973 09.95 -> 07.98
MAN NG NG 312,NG 313 228 (310) 11967 07.98 ->
MAN NL NL 202 157 (214) 6871 09.89 -> 04.94
MAN NL NL 202,NL 222,NL 223 157 (214) 6871 08.92 -> 
MAN NL NL 202,NL 262,NL 263 184 (250) 6871 04.91 -> 
MAN NL NL 262 191 (260) 9973 06.97 -> 
MAN NL NL 262,NL 263 191 (260) 11967 07.98 -> 
MAN NL NL 312 228 (310) 9973 11.95 -> 07.98
MAN NL NL 313 228 (310) 11967 07.98 -> 
MAN NM NM 152 110 (150) 6871 05.90 -> 10.93
MAN NM NM 182,NM 192 130 (177) 6871 05.90 -> 03.97
MAN NM NM 223 162 (220) 6871 08.87 -> 
MAN NM NM 222,NM 223 162 (220) 6871 02.96 -> 
MAN NM NM 152 114 (155) 4395 04.92 -> 03.97 
MAN NÜ NÜ 263 191 (260) 6871 07.98 -> 
MAN NÜ NÜ 263 191 (260) 9973 09.96 -> 07.98
MAN NÜ NÜ 263 191 (260) 11967 07.98 -> 
MAN NÜ NÜ 313 228 (310) 11967 07.98 -> 
MAN NÜ NÜ 313 15M 228 (310) 11967 07.98 -> 
MAN NÜ NÜ 353 15M 257 (350) 11967 07.98 ->
MAN R R 292,FR 292,FRH 292 213 (290) 11967 05.85 -> 01.93
MAN R FRH 362 265 (360) 11967 05.85 -> 12.92
MAN SD SD 202 155 (211) 11413 10.85 -> 04.94
MAN SG SG 240 H,SG 242,SG 242 H 177 (241) 11967 09.85 -> 04.94
MAN SG SG 240 H,SG 292 H 213 (290) 11967 11.84 -> 09.89
MAN SG SG 312,SG 322 228 (310) 9973 02.94 -> 06.97
MAN SG SG 242,SG 292 224 (305) 11967 09.85 -> 04.94
MAN SL II SL 202 147 (200) 11413 06.84 -> 04.93
MAN SL II SL 202 177 (241) 11967 06.84 -> 04.94
MAN SM SM 152 110 (150) 6871 11.87 -> 04.94
MAN SM SM 182,SM 192 130 (177) 6871 11.87 -> 02.95                                
MAN SÜ SÜ 240 213 (290) 11967 01.86 -> 09.89
MAN SÜ SÜ 272 198 (270) 9973 04.93 -> 05.95
MAN SÜ SÜ 322 235 (320) 9973 05.95 -> 06.97
MAN SÜ SÜ 242 180 (245) 11967 01.87 -> 04.93
MAN SÜ SÜ 283 206 (280) 6871 09.03 ->
MAN TGA 18.360 FC, FLC, FLLC, FLLC/N, FLLW 265 (360) 11967 04.00 -> 
MAN ÜL ÜL 272 198 (270) 9973 03.93 -> 
MAN ÜL ÜL 312,ÜL 322 228 (310) 9973 04.92 -> 09.96
MAN ÜL ÜL 242 177 (241) 11967 09.89 -> 03.93
MAN ÜL ÜL 292 213 (290) 11967 09.89 -> 03.93
MAN ÜL ÜL 313 228 (310) 11967 09.96 -> 
MAN ÜL ÜL 353 257 (350) 11967 06.97 ->  0120689542 0120689546 0120689572

NEOPLAN Tourliner N 2216 SHD 301 (410) 11967 01.03 -> 
NEOPLAN Tourliner N 2216 SHD 338 (460) 12816 01.03 -> 
NEOPLAN Tourliner N 2216 SHDL 301 (410) 11967 01.03 -> 
NEOPLAN Tourliner N 2216 SHDL 338 (460) 12816 01.03 -> 

BOSCH 0120689517 
BOSCH 0120689522  
BOSCH 0120689540 
BOSCH 0120689541 

BOSCH 0120689567 
BOSCH 0120689569  
CAV AC172RA
CAV1277690
IVECO 500332014
MAN 51261016084 
MAN 81261016064 
MAN 81261016072 
MAN 81261016079 
MAN 81261016081 
MAN 81261016086

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen