Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor IVECO P/PA 190-30, P/PA 330-30, TurboStar 190-33, Zeta A 60-9, 24V/55A, CA326IR 111419

111419Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  222.95 (6,716.59 Sk) / ksCena bez DPH
  269.77 (8,127.09 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor IVECO P/PA 190-30, P/PA 330-30, TurboStar 190-33, Zeta A 60-9, 24V/55A, CA326IR 111419

Popis Alternátor IVECO P/PA 190-30, P/PA 330-30, TurboStar 190-33, Zeta A 60-9, 24V/55A, CA326IR 111419

24V/55A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0120469010 
BOSCH 0120469022 
BOSCH 0120469023 
BOSCH 0120469026 
BOSCH 0120469027 
BOSCH 0120469031 
BOSCH 0120469113 
BOSCH 0120469549 
BOSCH 0120469634 
BOSCH 0120469673 
BOSCH 0120469679 
BOSCH 0120469719 
BOSCH 0120469849 
BOSCH 0120469890 
BOSCH 0120469978 
BOSCH 0120469999 
BOSCH 0986034420 
BOSCH 0986039130 
BOSCH 3442 
BOSCH 3913
FIAT/MARELLI 4757192 
FIAT/MARELLI 4757193
FIAT/MARELLI 4757194 
IVECO 4844266 
LRA00938 
LRA938 
LRB00310 
LRB310 
VALEO A14N182 
VALEO A14N185

IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 HT 224 (305) 13798 01.89 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 HT 224 (305) 13798 01.90 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 HW 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 HW 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 HT 224 (305) 13798 01.88 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 HT 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 HT 224 (305) 13798 01.88 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 HT 224 (305) 13798 01.88 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 H 224 (305) 13798 01.88 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 H 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 H 224 (305) 13798 06.84 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 H 224 (305) 13798 06.84 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 HW 224 (305) 13798 01.88 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 HW 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-30 HW 224 (305) 13798 01.88 -> 12.90
IVECO P/PA 330-30 HW 224 (305) 13798 01.88 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 HT 265 (360) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 HT 265 (360) 13798 01.89 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 H 265 (360) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 H 265 (360) 13798 01.89 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 HW 265 (360) 13798 01.89 -> 12.92
IVECO P/PA 330-36 HW 265 (360) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 NT 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 NT 224 (305) 13798 01.91 -> 12.93
IVECO P/PA 190-30 N 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 N 224 (305) 13798 01.91 -> 12.93
IVECO TurboStar 190-33 243 (330) 13798 07.84 -> 09.86
IVECO TurboStar 190-33 243 (330) 13798 10.86 -> 05.87
IVECO TurboStar 190-33 P 243 (330) 13798 01.86 -> 12.87
IVECO TurboStar 190-33 T 243 (330) 13798 07.84 -> 09.86
IVECO TurboStar 190-33 T 243 (330) 13798 10.86 -> 05.87
IVECO TurboStar 190-36 265 (360) 13798 07.87 -> 06.90
IVECO TurboStar 190-36 P 265 (360) 13798 07.87 -> 06.90
IVECO TurboStar 190-42 309 (420) 17173 07.84 -> 09.86
IVECO TurboStar 190-42 T 309 (420) 17173 07.84 -> 09.86
IVECO TurboStar 190-48 350 (476) 17173 03.89 -> 03.91
IVECO TurboStar 190-48 350 (476) 17173 04.91 -> 12.93
IVECO TurboStar 190-48 T 350 (476) 17173 03.89 -> 03.91
IVECO TurboStar 190-48 T 350 (476) 17173 04.91 -> 12.93
IVECO Zeta A 60-9 65 (88) 3908 09.88 -> 12.92


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen