Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor IVECO EuroCargo, EuroStar, EuroTech, EuroTrakker, P/PA, 24V/55A, CA1336IR

111987Kód

Bo

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  240.10 (7,233.25 Sk) / ksCena bez DPH
  288.12 (8,679.90 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor IVECO EuroCargo, EuroStar, EuroTech, EuroTrakker, P/PA, 24V/55A, CA1336IR

Popis Alternátor IVECO EuroCargo, EuroStar, EuroTech, EuroTrakker, P/PA, 24V/55A, CA1336IR

24V/55A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0120469010 
BOSCH 0120469022 
BOSCH 0120469023 
BOSCH 0120469026 

BOSCH 0120469027 
BOSCH 0120469031 
BOSCH 0120469113 
BOSCH 0120469549 
BOSCH 0120469634 
BOSCH 0120469673 
BOSCH 0120469679 
BOSCH 0120469719 
BOSCH 0120469849 
BOSCH 0120469890 
BOSCH 0120469978 
BOSCH 0120469999 
BOSCH 0986034420 
BOSCH 0986039130 
BOSCH 3442 
BOSCH 3913 
FIAT/MARELLI 4757193 
IVECO 4844266
IVECO 98419035 
LRA00938 
LRA938 
LRB00310 
LRB310 
VALEO A14N182 
VALEO A14N185 

IVECO EuroCargo 60 E 10 75 (102) 3908 01.91 -> 08.96
IVECO EuroCargo 60 E 12 85 (116) 3908 01.91 -> 12.96
IVECO EuroCargo 60 E 14 100 (136) 3908 01.91 -> 12.96
IVECO EuroCargo 60 E 14 K 100 (136) 3908 01.91 -> 12.96
IVECO EuroCargo 65 E 10 75 (102) 3908 01.91 -> 12.96
IVECO EuroCargo 65 E 10 K 75 (102) 3908 01.91 -> 12.96
IVECO EuroCargo 65 E 12 85 (116) 3908 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 65 E 12 K 85 (116) 3908 01.91 ->
IVECO EuroCargo 65 E 14 100 (136) 3908 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 65 E 14 K 100 (136) 3908 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 75 E 12 85 (116) 3908 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 75 E 14 100 (136) 3908 01.91 ->
IVECO EuroCargo 75 E 14 K 100 (136) 3908 01.97 -> 
IVECO EuroCargo 75 E 15,80 E 15 105 (143) 5861 01.91 -> 09.00
IVECO EuroCargo 75 E 15 K 105 (143) 5861 01.91 -> 09.00
IVECO EuroCargo 80 E 15 K 105 (143) 5861 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 80 E 15 105 (143) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 80 E 15 K 105 (143) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 80 E 18 130 (177) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 80 E 18 130 (177) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 80 E 18 K 130 (177) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 80 E 18 K 130 (177) 5861 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 80 E 21 152 (207) 5861 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 80 E 21 152 (207) 5861 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 100 E 15 105 (143) 5861 01.91 ->
IVECO EuroCargo 100 E 15 K 105 (143) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 100 E 18 130 (177) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 100 E 18 K 130 (177) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 100 E 21 152 (207) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 120 E 15 105 (143) 5861 01.91 -> 
IVECO EuroCargo 120 E 15 K 105 (143) 5861 01.92 -> 
IVECO EuroCargo 120 E 18 130 (177) 5861 01.92 ->
IVECO EuroCargo 120 E 18 K 130 (177) 5861 01.92 ->  
IVECO EuroCargo 130 E 15 105 (143) 5861 01.94 -> 
IVECO EuroCargo 130 E 15 K 105 (143) 5861 01.94 -> 
IVECO EuroCargo 130 E 18 130 (177) 5861 01.92 ->  
IVECO EuroCargo 130 E 18 K 130 (177) 5861 01.92 ->  
IVECO EuroCargo 150 E 15 105 (143) 5861 01.92 -> 12.96
IVECO EuroCargo 150 E 15 K 105 (143) 5861 01.92 -> 12.96
IVECO EuroCargo 150 E 18 130 (177) 5861 01.92 ->  
IVECO EuroCargo 150 E 18 K 130 (177) 5861 01.92 -> 
IVECO EuroCargo 180 E 21 T 152 (207) 5861 01.91 ->  
IVECO EuroCargo 260 E 23 T 167 (227) 5861 01.92 ->  
IVECO EuroCargo 280 E 23 T 167 (227) 5861 01.92 ->
IVECO EuroStar LD 190 E 38 P 276 (375) 9500 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 190 E 42 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 190 E 52 378 (514) 17173 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 240 E 38 276 (375) 9500 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 240 E 42 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 260 E 42 P 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 260 E 52 378 (514) 17173 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 400 E 38 TXP,LD 440 E 38 TXP 276 (375) 9500 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 400 E 42 TXP,LD 440 E 42 TXP 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 440 E 42 T 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 440 E 42 TZ 309 (420) 13798 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 440 E 52 T 378 (514) 17173 01.93 -> 02.02
IVECO EuroStar LD 440 E 52 TZ 378 (514) 17173 01.93 -> 02.02
IVECO EuroTech MP 180 E 38 276 (375) 9500 01.92 -> 12.93
IVECO EuroTech MP 180 E 42 309 (420) 13798 01.92 -> 12.93
IVECO EuroTech MP 190 E 38 276 (375) 9500 01.93 -> 
IVECO EuroTech MP 190 E 42 309 (420) 13798 01.93 -> 
IVECO EuroTech MP 240 E 38 276 (375) 9500 01.92 -> 
IVECO EuroTech MP 240 E 42 309 (420) 13798 01.92 -> 
IVECO EuroTech MP 260 E 42 309 (420) 13798 01.94 -> 
IVECO EuroTech MP 400 E 38 T, 440 E 38 T 276 (375) 9500 01.92 -> 
IVECO EuroTech MP 400 E 38 TXP 276 (375) 9500 11.93 -> 12.96
IVECO EuroTech MP 400 E 42 T, 440 E 42 T 309 (420) 13798 01.92 -> 
IVECO EuroTech MP 440 E 42 TZ 309 (420) 13798 01.93 ->
IVECO EuroTrakker MP 190 E 37 H 272 (370) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 190 E 37 W 272 (370) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 190 E 42 H 309 (420) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 190 E 42 W 309 (420) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 260 E 42 H 309 (420) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 260 E 42 W 309 (420) 13798 01.93 -> 11.04
IVECO EuroTrakker MP 440 E 34 HT 254 (345) 9500 01.93 -> 11.04
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 HT 224 (305) 13798 01.89 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 HT 224 (305) 13798 01.90 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 H 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 HW 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 HW 224 (305) 13798 01.91 -> 12.92
IVECO P/PA 190-30 NT 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 NT 224 (305) 13798 01.91 -> 12.93
IVECO P/PA 190-30 N 224 (305) 13798 04.87 -> 12.90
IVECO P/PA 190-30 N 224 (305) 13798 01.91 -> 12.93

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen