Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FORD Transit, Scorpio, 12V/70A, CA719IR, bez vakuové pumpy

111623Kód

Lu

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  195.16 (5,879.39 Sk) / ksCena bez DPH
  236.14 (7,113.95 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FORD Transit, Scorpio, 12V/70A, CA719IR, bez vakuové pumpy

Popis Alternátor FORD Transit, Scorpio, 12V/70A, CA719IR, bez vakuové pumpy

12V/70A bez vakuové pumpy
(alternátor 111742 je vcetne vakouvé pumpy)

PONÚKAME OPRAVY alternátor Ů (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0986036631 
BOSCH 0986039881 
BOSCH 3663 
BOSCH 3988 
BOSCH 9124476053
DELCO/FORD 1668894 
DELCO/FORD 884FX10K359AB
DELCO/FORD 894X10300AE 
DELCO/FORD 914F10300AA 
DELCO/FORD 914FAA 
DELCO/FORD 924F10300AB
DELCO/FORD 924F10K359AA
DELCO/FORD 924F10K359AB
DELCO/FORD 924FX10K359AA 
DELCO/FORD 924FAB
DELCO/FORD 924X10300AB
DELCO/FORD 94GB10300BB
DELCO/FORD 94GB10K359AC
DELCO/FORD 954F10300AA
DELCO/FORD 954F10K300AA 
DELCO/FORD 954F10K359AB 
DELCO/FORD D914F10K359AA 
DELCO/FORD D954F10K359AA 
DELCO/FORD R954F10300AA
DELCO/FORD R924X10300AB
DELCO/FORD RV94GB10300BB
DELCO/FORD V94GB10K359AC
DELCO/FORD 5027848
DELCO/FORD 5029902 
LOMBARDINI SA152
LOMBARDINI SA453
LOMBARDINI SA564
LUCAS 54022394B 
LUCAS 54022425A 
LUCAS 54022429 
LUCAS 54022495 
LUCAS 54022495A 
LUCAS 54022495B 
LUCAS 54022537 
LUCAS 54022539 
LUCAS 54022557 
LUCAS 54022583 
LUCAS 54022610 
LUCAS 54022689 
LUCAS 54022689A 
LRB00160 
LRB00161 
LRB160 
LRB161 
LUCAS R54022610 

FORD SCORPIO II (GFR, GGR) 2.5 TD 92 (125) 2500 09.96 -> 08.98
FORD SCORPIO II Kombi (GNR, GGR) 2.5 TD 92 (125) 2500 09.96 -> 08.98

FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) 51 (69) 2496 08.94 -> 03.00
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) 56 (76) 2496 07.94 -> 03.00
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) 63 (85) 2496 01.95 -> 03.00
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) 74 (100) 2496 07.94 -> 03.00
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) 51 (70) 2496 08.91 -> 07.94
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EGL, ESS, EUS) 59 (80) 2496 09.91 -> 07.94
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 TD (EBS, EBL, ECL, EDS, EDL, ESS, EUS) 63 (85) 2496 10.92 -> 07.94
FORD TRANSIT Bus (E_ _) 2.5 TD (ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, EUS) 74 (100) 2496 09.91 -> 07.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 51 (69) 2496 06.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 56 (76) 2496 06.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EAL, EAS) 63 (85) 2496 06.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TDI (EAL, EAS) 74 (101) 2496 06.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 51 (70) 2496 05.91 -> 06.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EAS, EAL) 59 (80) 2496 05.91 -> 06.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EAL, EAS) 63 (85) 2496 10.92 -> 06.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EAS, EAL) 74 (101) 2496 05.91 -> 06.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 51 (69) 2496 08.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 56 (76) 2496 08.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 63 (85) 2496 08.94 -> 03.00
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 74 (101) 2496 08.94 -> 03.00 
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EML/S, ENL/S) 51 (69) 2496 09.91 -> 08.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 DI (EME/L/S, ENE/L/S) 59 (80) 2496 09.91 -> 08.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L/S) 63 (85) 2496 11.92 -> 08.94
FORD TRANSIT  (E_ _) 2.5 TD (EME/L/S, ENE/L) 74 (100) 2496 09.91 -> 08.94

Súvisejúci tovar
Vakuová pumpa alternátoru LUCAS (Vacuum Pump LUCAS)
 

Vakuová pumpa alternátoru LUCAS (Vacuum Pump LUCAS)

bez DPH :   85.71 (2,582.10 Sk)
s DPH :   103.71 (3,124.37 Sk)
vakuová pumpa alternátoru LUCAS, alternátory: 24230, 4188, 54022301, 54022373, 54022394, 54022425, 54022429, 54022495
Rotor alternátoru LUCAS A127, 54206600, UEB104, CARGO 133845
 

Rotor alternátoru LUCAS A127, 54206600, UEB104, CARGO 133845

bez DPH :   69.25 (2,086.23 Sk)
s DPH :   83.79 (2,524.26 Sk)

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen