Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FORD Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y), CA1638IR CARGO 113709, 12V/115A

113709Kód

Fo/Vi

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  171.43 (5,164.50 Sk) / ksCena bez DPH
  205.72 (6,197.52 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FORD Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y), CA1638IR CARGO 113709, 12V/115A

Popis Alternátor FORD Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y), CA1638IR CARGO 113709, 12V/115A

12V/115A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

FORD 1120211 
FORD 1124015 
FORD 1131820  
FORD 1140696 
FORD 1151212 
FORD 1151213 
FORD 1211891  
FORD 1464779 
FORD 1S7T10300BA 
FORD 1S7T10300BB 
FORD 1S7T10300BC 
FORD 1S7T10300BD 
FORD 1S7T10300DB
FORD 1S7T10300DC 
FORD 1S7T10300DD  
FORD 1S7TBA 
FORD 1S7TBB 
FORD 1S7TBC 
FORD 1S7TBD  
VISTEON 20-150-01006  
8EL737929001
8EL737929-001
8EL737 929-001

FORD Mondeo III (B5Y) 1.8 16V 81 (110) 1798 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 1.8 16V 92 (125) 1798 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 1.8 SCi 96 (130) 1798 06.03 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 2.0 16V 107 (146) 1999 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 2.5 V6 24V 125 (170) 2495 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) ST220 166 (226) 2967 04.02 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 (90) 1998 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 (115) 1998 11.00 ->
FORD Mondeo III (B5Y) 2.0 TDCi 96 (130) 1998 10.01 -> 
FORD Mondeo III (B5Y) 2.2 TDCi 114 (155) 2198 09.04 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 1.8 16V 81 (110) 1798 11.00 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 1.8 16V 92 (125) 1798 11.00 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 1.8 SCi 96 (130) 1798 06.03 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.0 16V 107 (146) 1999 11.00 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.5 V6 24V 125 (170) 2495 11.00 ->
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 (90) 1998 11.00 -> 
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 (115) 1998 11.00 -> 
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.0 TDCi 96 (130) 1998 10.01 ->  
FORD Mondeo III Kombi (BWY) 2.2 TDCi 114 (155) 2198 09.04 ->
FORD Mondeo III (B4Y) 1.8 16V 81 (110) 1798 11.00 -> 
FORD Mondeo III (B4Y) 1.8 16V 92 (125) 1798 11.00 ->
FORD Mondeo III (B4Y) 1.8 SCi 96 (130) 1798 06.03 ->
FORD Mondeo III (B4Y) 2.0 16V 107 (146) 1999 11.00 -> 
FORD Mondeo III (B4Y) 2.5 V6 24V 125 (170) 2495 11.00 ->
FORD Mondeo III (B4Y) ST220 166 (226) 2967 04.02 -> 
FORD Mondeo III (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 66 (90) 1998 11.00 ->
FORD Mondeo III (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 85 (115) 1998 11.00 -> 
FORD Mondeo III (B4Y) 2.0 TDCi 96 (130) 1998 10.01 -> 
FORD Mondeo III (B4Y) 2.2 TDCi 114 (155) 2198 09.04 -> 
Súvisejúci tovar
Regulator alternatoru FORD Mondeo (Mobiletron VR-VN001), 1S7T10300BA/BB/BC, 235601, 12V/115A
 

Regulator alternatoru FORD Mondeo (Mobiletron VR-VN001), 1S7T10300BA/BB/BC, 235601, 12V/115A

bez DPH :   58.48 (1,761.77 Sk)
s DPH :   70.18 (2,114.24 Sk)
alternátory: FORD 1S7T-10300BA 1S7T-10300BB 1S7T-10300BC
Rotor alternátoru FORD Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y), 12V/115A, CA1638IR 113709
 

Rotor alternátoru FORD Mondeo III (B5Y, BWY, B4Y), 12V/115A, CA1638IR 113709

bez DPH :   66.73 (2,010.31 Sk)
s DPH :   80.08 (2,412.49 Sk)
Diódový blok FORD Mondeo III (Mobiletron RF-18HV)
 

Diódový blok FORD Mondeo III (Mobiletron RF-18HV)

bez DPH :   54.49 (1,641.57 Sk)
s DPH :   65.39 (1,969.94 Sk)
1S7T10300BA 1S7T10300BB 1S7T10300BC 1S7T10300DB 1S7T10300DC 1S7T-10300-BA 1S7T-10300-BB 1S7T-10300-BC 1S7T-10300-DB 1S7T-10300-DC

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen