Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, Lancia Y, CA890IR 111411, 12V/75A

111411Kód

MM

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  132.65 (3,996.21 Sk) / ksCena bez DPH
  159.18 (4,795.46 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, Lancia Y, CA890IR 111411, 12V/75A

Popis Alternátor FIAT Punto, Doblo, Palio, Strada, Lancia Y, CA890IR 111411, 12V/75A

12V/75A

BOSCH 0986039471 
BOSCH 3947 
FIAT/MARELLI 46407647 
FIAT/MARELLI 46407649 
FIAT/MARELLI 46420960 
FIAT/MARELLI 46430525 
FIAT/MARELLI 46530060 
FIAT/MARELLI 46769376 
FIAT/MARELLI 46800158 
FIAT/MARELLI 46843093 
FIAT/MARELLI 5895037 
FIAT/MARELLI 63320200 
FIAT/MARELLI 63320219 
FIAT/MARELLI 63320253 
FIAT/MARELLI 63320500 
FIAT/MARELLI 63321200 
FIAT/MARELLI 63321233 
FIAT/MARELLI 63321270 
FIAT/MARELLI 63321292 
FIAT/MARELLI 63321363 
FIAT/MARELLI 63321470 
FIAT/MARELLI 63321600 
FIAT/MARELLI 63321601 
FIAT/MARELLI 63321712 
FIAT/MARELLI 63321790 
FIAT/MARELLI 63321848 
FIAT/MARELLI 63341200 
FIAT/MARELLI 63341233 
FIAT/MARELLI 63341600 
FIAT/MARELLI 63341712 
FIAT/MARELLI 943321270 
LRA02757 
LRA2757 
LRB00148 
LRB148 
VALEO 2541728 
VALEO 436481 
VALEO A11VI46

FIAT DOBLO (119) 1.2 (223AXA1A) 48 (65) 1242 03.01 -> 
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.2 (223ZXA1A) 48 (65) 1242 03.01 ->
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A) 54 (73) 1242 04.96 -> 02.01 
FIAT PUNTO (176) 55 1.1 40 (54) 1108 09.93 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 43 (58) 1242 01.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 60 1.2 44 (60) 1242 03.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (176) 75 1.2 54 (73) 1242 01.94 -> 09.99
FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) 44 (60) 1242 09.99 -> 
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 43 (58) 1242 04.94 -> 06.00
FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 44 (60) 1242 05.95 -> 06.00
FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 40 (54) 1108 04.96 -> 02.00
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 60 44 (60) 1242 02.00 ->
FIAT STRADA (178E) 1.2 54 (73) 1242 06.99 ->

Lancia Y (840A) 1.1 (840AE) 40 (54) 1108 11.95 -> 09.03
Lancia Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A) 44 (60) 1242 03.96 -> 09.03

Súvisejúci tovar
Stator alternátoru MAGNETI MARELLI 83617801, CARGO 139956, FIAT Punto, vinutia alternátoru
 

Stator alternátoru MAGNETI MARELLI 83617801, CARGO 139956, FIAT Punto, vinutia alternátoru

bez DPH :   60.02 (1,808.16 Sk)
s DPH :   72.02 (2,169.67 Sk)
MAGNETI MARELLI 83610411 83610691 83612471 83616551 83617801 83619171 83621171. Alternátory: 63321200 63321233 63321238 63321244 63321270 63321600 63321626 63321669 63321691 63321724 63341238 63341244 A115i

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Súvisejúci tovar
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen