Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FIAT Brava, Bravo, Barcheta, Marea, Punto, Strada, Lancia Y, 12V/65A, CA1160IR

111413Kód

MM

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  205.80 (6,199.93 Sk) / ksCena bez DPH
  246.96 (7,439.92 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FIAT Brava, Bravo, Barcheta, Marea, Punto, Strada, Lancia Y, 12V/65A, CA1160IR

Popis Alternátor FIAT Brava, Bravo, Barcheta, Marea, Punto, Strada, Lancia Y, 12V/65A, CA1160IR

12V/65A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0986040671 
BOSCH 0986040681 
BOSCH 4067 
BOSCH 4068 
FIAT/MARELLI 46412678 
FIAT/MARELLI 46430527 
FIAT/MARELLI 46448433 
FIAT/MARELLI 46544330 
FIAT/MARELLI 63321311 
FIAT/MARELLI 63321611 
FIAT/MARELLI 63321612 
FIAT/MARELLI 63321640 
FIAT/MARELLI 63321729 
LRA02709 
LRA2709 
LRB00328 
LRB00330 
LRB328 
LRB330

FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V 96 (130) 1747 04.95 ->
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG) 55 (75) 1370 10.95 -> 10.01
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA) 59 (80) 1370 10.95 -> 10.01 
FIAT BRAVO (182) 1.4 (182.AG) 55 (75) 1370 10.95 -> 10.01
FIAT BRAVO (182) 1.4 (182.AA) 59 (80) 1370 10.95 -> 10.01
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V 59 (80) 1370 09.96 -> 
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V 59 (80) 1370 09.96 ->
FIAT PUNTO (188) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 44 (60) 1910 09.99 -> 
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 D 60 44 (60) 1910 02.00 -> 
FIAT STRADA (178E) 1.9 D 46 (63) 1910 12.00 -> 

Lancia Y (840A) 1.4 12V (840AC) 55 (75) 1370 03.96 -> 09.03
Lancia Y (840A) 1.4 12V (840AB) 59 (80) 1370 10.96 -> 09.03


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen