Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FIAT Brava Bravo Barcheta Marea, Lancia Dedra Kappa, ALFA ROMEO , 12V/85A, CA1216IR

111625Kód

MM

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  205.80 (6,199.93 Sk) / ksCena bez DPH
  246.96 (7,439.92 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FIAT Brava Bravo Barcheta Marea, Lancia Dedra Kappa, ALFA ROMEO , 12V/85A, CA1216IR

Popis Alternátor FIAT Brava Bravo Barcheta Marea, Lancia Dedra Kappa, ALFA ROMEO , 12V/85A, CA1216IR

12V/85A
vč. remenice (6 drážok) 

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

ALFA ROMEO 60812713
FIAT 42412679
FIAT 46231671
FIAT 46231724
FIAT 46412681
FIAT 46428730
FIAT 46430529
FIAT 46430531
FIAT 46448434
FIAT 46763532
FIAT/MARELLI 63321313 
FIAT/MARELLI 63321316 
FIAT/MARELLI 943321313
Lancia 46412681
Lancia 46428730
Lancia 46448434
LOMBARDINI SA158
LRA01582 
LRA1582
8EL 737 284-001
8EL737284-001
CA1216IR

ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 76 (103) 1370 12.96 -> 01.01
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 103 (140) 1747 12.96 -> 12.98
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 76 (103) 1370 11.96 -> 01.01
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 106 (144) 1747 03.98 -> 01.01
ALFA ROMEO 155 (167) 1.7 T.S. 16V 103 (140) 1747 05.96 -> 12.97
ALFA ROMEO 155 (167) 1.8 T.S. 77 (105) 1756 02.92 -> 12.97
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 (144) 1747 09.97 -> 10.00
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 114 (155) 1970 09.97 -> 10.00
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 106 (144) 1747 05.00 -> 10.00

FIAT BARCHETTA (183) 1.8 16V 96 (130) 1747 04.95 ->
FIAT BRAVA (182) 1.8 GT 16V (182.BC) 83 (113) 1747 10.95 -> 10.01
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 105 77 (105) 1910 12.98 -> 10.01
FIAT BRAVO (182) 1.8 GT (182.AC) 83 (113) 1747 10.95 -> 10.01
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V 83 (113) 1747 09.96 ->
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 75 55 (75) 1910 09.96 ->
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 100 74 (100) 1910 09.96 ->
FIAT MAREA (185) 2.4 JTD 130 96 (130) 2387 04.99 ->
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V 83 (113) 1747 09.96 ->
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 75 55 (75) 1910 09.96 ->
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 100 74 (100) 1910 09.96 ->
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 JTD 130 96 (130) 2387 04.99 ->
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 59 (80) 1910 09.99 ->

Lancia Dedra (835) 1.8 16V LE (835FG) 83 (113) 1747 03.96 -> 07.99
Lancia Dedra SW (835) 1.8 16V LE (835FG) 83 (113) 1747 03.96 -> 07.99
Lancia Delta II (836) 1.8 i.e. 16V (836AQ) 83 (113) 1747 03.96 -> 08.99
Lancia KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA) 151 (205) 1995 02.95 -> 10.01
Lancia KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 114 (155) 1998 07.96 -> 10.01
Lancia KAPPA (838A) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 162 (220) 1998 06.98 -> 10.01
Lancia KAPPA (838A) 2.4 JTD (838AL1AA) 100 (136) 2387 06.98 -> 10.01
Lancia KAPPA Coupe (838) 2.0 16V Turbo (838CB) 151 (205) 1995 11.96 -> 03.01
Lancia KAPPA Coupe (838) 2.0 20V 114 (155) 1998 07.96 -> 03.01
Lancia KAPPA Coupe (838) 2.0 20V Turbo (838CM) 162 (220) 1998 06.98 -> 03.01
Lancia KAPPA Coupe (838) 2.4 20V (838CC) 129 (175) 2446 11.96 -> 03.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA) 151 (205) 1995 07.96 -> 10.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA) 114 (155) 1998 07.96 -> 10.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 162 (220) 1998 06.98 -> 10.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A) 129 (175) 2446 07.96 -> 10.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.4 T.DS (838BH1AA) 91 (124) 2387 07.96 -> 10.01
Lancia KAPPA SW (838B) 2.4 JTD (838BL1AA) 100 (136) 2387 06.98 -> 10.01
Lancia Lybra SW (839BX) 1.9 JTD (839BXD1A) 77 (105) 1910 07.99 -> 09.00

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen