Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor FIAT Brava 1.6, Bravo 1.6, Marea, Palio, Lancia Dedra 1.6, Delta 1.6, 12V/75A, CA1220IR

111689Kód

MM

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  243.53 (7,336.58 Sk) / ksCena bez DPH
  294.67 (8,877.23 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor FIAT Brava 1.6, Bravo 1.6, Marea, Palio, Lancia Dedra 1.6, Delta 1.6, 12V/75A, CA1220IR

Popis Alternátor FIAT Brava 1.6, Bravo 1.6, Marea, Palio, Lancia Dedra 1.6, Delta 1.6, 12V/75A, CA1220IR

12V/ 75A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

FIAT/MARELLI 46231705
FIAT/MARELLI 46420962
FIAT/MARELLI 46428733 
FIAT/MARELLI 63321295
FIAT/MARELLI 63321606
FIAT/MARELLI 63321607
BOSCH 0986040651 
BOSCH 4065 
LRB00329 
LRB329

FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BH) 66 (90) 1581 10.95 -> 10.01
FIAT BRAVA (182) 1.6 16V (182.BB) 76 (103) 1581 02.96 -> 10.01
FIAT BRAVO (182) 1.6 16V (182.AH) 66 (90) 1581 10.95 -> 10.01
FIAT BRAVO (182) 1.6 16V (182.AB) 76 (103) 1581 03.96 -> 10.01 
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V 76 (103) 1581 09.96 -> 
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V 76 (103) 1581 09.96 ->
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V (178DX.D1A) 74 (100) 1581 04.96 -> 02.01

Lancia Dedra (835) 1.6 16V (835EI) 76 (103) 1581 01.96 -> 07.99
Lancia Dedra SW (835) 1.6 16V (835EI) 76 (103) 1581 01.96 -> 07.99
Lancia Delta II (836) 1.6 i.e. (836AP) 66 (90) 1581 03.96 -> 08.99
Lancia Delta II (836) 1.6 i.e. 16V (836AO) 76 (103) 1581 01.96 -> 08.99


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen