Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor CITROËN Berlingo Saxo ZX Xara, PEUGEOT 106 306 405 Partner, 12V/70A, CA618IR 110619

110619Kód

VA/PR

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  185.18 (5,578.73 Sk) / ksCena bez DPH
  222.22 (6,694.60 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor CITROËN Berlingo Saxo ZX Xara, PEUGEOT 106 306 405 Partner, 12V/70A, CA618IR 110619

Popis Alternátor CITROËN Berlingo Saxo ZX Xara, PEUGEOT 106 306 405 Partner, 12V/70A, CA618IR 110619

12V/70A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

CITROËN Berlingo 1.1 07/1996 -
CITROËN Saxo 1.0i 02/1996 -
CITROËN Saxo 1.1i 02/1996 -
CITROËN Saxo 1.4i 02/1996 -
CITROËN Xsara 1.4 07/1997 -
CITROËN ZX 1.1 03/1991 01/1997
CITROËN ZX 1.4 03/1991 08/1996

PEUGEOT 106 0.9 07/1990 03/1996
PEUGEOT 106 1.0 03/1996 -
PEUGEOT 106 1.1 03/1996 -
PEUGEOT 106 1.1 07/1990 03/1996
PEUGEOT 106 1.3 10/1993 03/1996
PEUGEOT 106 1.4 03/1996 -
PEUGEOT 106 1.4 XT,XSI 09/1991 03/1996
PEUGEOT 106 1.4 d 09/1992 04/1996
PEUGEOT 106 1.6, Rallye 01/1996 -
PEUGEOT 106 1.6, XSi, Rallye 06/1993 04/1996
PEUGEOT 306 1.1 01/1993 04/1997
PEUGEOT 306 1.4 02/1993 01/2001
PEUGEOT 306 1.6 02/1993 01/2001
PEUGEOT 405 1.4 07/1992 04/1997
PEUGEOT Partner 1.1 07/1996 -
PEUGEOT Partner 1.4 07/1996 -

BOSCH 0120335006 
BOSCH 0120335007 
BOSCH 0986038710 
BOSCH 0986038730 
BOSCH 3871 
BOSCH 3873
CITROËN 96050629
CITROËN 9605062980 
CITROËN 9605063280 
CITROËN 9628925380
CITROËN 95667742 
FIAT/MARELLI 63321641 
FIAT/MARELLI 63321770 
FIAT/MARELLI MAN213 
LOMBARDINI SA584
LUCAS LRA00899 
LUCAS LRA00901 
LUCAS LRA899 
LUCAS LRA901 
PEUGEOT 57052F
PEUGEOT 57054G 
PEUGEOT 5705E1
PEUGEOT 5705F9 
PEUGEOT 5705X9 
VALEO 2541298 
VALEO 2541299 
VALEO 2541718A 
VALEO 2541719A 
VALEO 2541763B 
VALEO 2541763C 
VALEO 436257 
VALEO 436258 
VALEO 436490 
VALEO A11VI10 
VALEO A11VI11 
VALEO A11VI37 
VALEO A11VI42 
VALEO A11VI43 
VALEO A11VI55


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen