Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor CITROËN Berlingo, Saxo, Xsara, ZX, PEUGEOT 106, 306, Partner, 12V/80A, CA715IR 112782

112782Kód

VA/PR

Výrobca:
sklademDostupnosť:
  181.10 (5,455.82 Sk) / ksCena bez DPH
  217.32 (6,546.98 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor CITROËN Berlingo, Saxo, Xsara, ZX, PEUGEOT 106, 306, Partner, 12V/80A, CA715IR 112782

Popis Alternátor CITROËN Berlingo, Saxo, Xsara, ZX, PEUGEOT 106, 306, Partner, 12V/80A, CA715IR 112782

12V/80A
remenice 5drážok

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0986038771 
BOSCH 0986042111 
BOSCH 3877 
BOSCH 4211 
CITROËN 9364476880 
CITROËN 9619429380 
CITROËN 9631324980 
CITROËN 9631325080
CITROËN 9634476880 
FIAT/MARELLI 63321671 
FIAT/MARELLI 63321723 
FIAT/MARELLI 63321771 
FIAT/MARELLI 63321772 
FIAT/MARELLI 63341771 
FIAT/MARELLI 63341772 
FIAT/MARELLI MAN212
LRB00206 
LRB00447 
LRB206 
LRB447 
PEUGEOT 57051J 
PEUGEOT 57051X 
PEUGEOT 5705E2 
PEUGEOT 5705G0
PEUGEOT 5705Y0
PEUGEOT 5706E2
PEUGEOT 95667743
PEUGEOT 96050637
PEUGEOT 96194293
VALEO 2541767 
VALEO 2541767A 
VALEO 2541767C 
VALEO 433156 
VALEO 436260 
VALEO 436741 
VALEO A11VI89 
VALEO A13VI271 
VALEO A13VI46 
VALEO A13VI83 
VALEO A13VI96 

CITROËN Berlingo (MF) 1.1 i (MFHDZ) 44 (60) 1124 07.96 -> 
CITROËN Berlingo (MF) 1.4 i (MFKFX) 55 (75) 1360 07.96 -> 
CITROËN Berlingo (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ) 44 (60) 1124 07.96 -> 
CITROËN Berlingo (M_) 1.4 i (MBKFX) 55 (75) 1360 07.96 ->  
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.0 X 37 (50) 954 05.98 -> 06.03
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX 40 (54) 1124 05.96 -> 09.03
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.1 X,SX 44 (60) 1124 05.96 -> 09.03
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS 55 (75) 1360 05.96 -> 06.03
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL,VTR 65 (88) 1587 05.96 -> 06.03
CITROËN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS 87 (118) 1587 06.96 -> 09.03
CITROËN Xsara (N1) 1.4 i 55 (75) 1360 04.97 -> 03.05
CITROËN Xsara (N1) 1.6 i 65 (88) 1587 04.97 -> 09.00
CITROËN Xsara (N1) 1.6 16V 80 (109) 1587 09.00 -> 03.05
CITROËN Xsara Break (N2) 1.4 i 55 (75) 1360 10.97 -> 08.05
CITROËN Xsara Coupe (N0) 1.4 i 55 (75) 1360 03.98 -> 03.05
CITROËN ZX (N2) 1.4 55 (75) 1360 03.91 -> 06.97
CITROËN ZX (N2) 1.4 i 55 (75) 1360 03.91 -> 06.97
CITROËN ZX Break (N2) 1.4 i 55 (75) 1360 10.93 -> 10.97

PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 55 (75) 1361 09.91 -> 04.96
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.4 69 (94) 1361 09.91 -> 04.96
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6 65 (88) 1587 06.93 -> 04.96
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.6 76 (103) 1587 01.94 -> 04.96
PEUGEOT 106 II (1) 1.4 i 55 (75) 1360 05.96 -> heute
PEUGEOT 106 II (1) 1.6 i 65 (89) 1587 05.96 -> heute
PEUGEOT 106 II (1) 1.6 i 74 (101) 1587 05.96 -> heute
PEUGEOT 106 II (1) 1.6 S16 87 (118) 1587 05.96 -> 
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.1 44 (60) 1124 06.94 -> 05.01
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL 55 (75) 1360 06.94 -> 05.01
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 SR 65 (89) 1587 06.94 -> 10.00
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 72 (98) 1587 10.00 -> 05.01  
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4 55 (75) 1360 03.97 -> 04.02
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 72 (98) 1587 10.00 -> 04.02 
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.6 65 (89) 1587 04.96 -> 10.00
PEUGEOT 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.6 72 (98) 1587 10.00 -> 04.02 
PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) 1.1 44 (60) 1124 05.93 -> 05.01
PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) 1.4 55 (75) 1360 05.93 -> 05.01
PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) 1.6 65 (89) 1587 05.93 -> 10.00
PEUGEOT 306 (7A, 7C, N3, N5) 1.6 72 (98) 1587 10.00 -> 05.01
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.1 44 (60) 1124 06.96 ->  
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.4 55 (75) 1360 06.96 ->  
PEUGEOT PARTNER (5) 1.1 44 (60) 1124 06.96 -> 
PEUGEOT PARTNER (5) 1.4 55 (75) 1360 06.96 -> 


KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen