Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Alternátor AUDI 80, 100 2.0D, VW LT 28-35 2.4D, LT 40-55 2.4D, Passat (32B) 12V/65A, CA520IR

112149Kód

Bo

Výrobca:
2-3 dny
  187.96 (5,662.48 Sk) / ksCena bez DPH
  225.55 (6,794.92 Sk) / ksCena s DPH
Množstvo:
ks
Alternátor AUDI 80, 100 2.0D, VW LT 28-35 2.4D, LT 40-55 2.4D, Passat (32B) 12V/65A, CA520IR

Popis Alternátor AUDI 80, 100 2.0D, VW LT 28-35 2.4D, LT 40-55 2.4D, Passat (32B) 12V/65A, CA520IR

12V/ 65A

PONÚKAME OPRAVY ALTERNÁTOROV (cena podľa vynaložených nákladov)

BOSCH 0120485007 
BOSCH 0120485008 
BOSCH 0120489246 
BOSCH 0120489247 
BOSCH 0120489362 
BOSCH 0120489363 
BOSCH 0120489365 
BOSCH 0120489366 
BOSCH 0120489369 
BOSCH 0120489370 
BOSCH 0120489436 
BOSCH 0120489437 
BOSCH 0120489438 
BOSCH 0120489445 
BOSCH 0120489499 
BOSCH 0986034220 
BOSCH 0986034221 
BOSCH 0986034230 
BOSCH 0986034231 
BOSCH 0986034240 
BOSCH 0986034241 
BOSCH 0986034500 
BOSCH 0986034501 
BOSCH 0986034508 
BOSCH 0986034570 
BOSCH 3422 
BOSCH 3423 
BOSCH 3424 
BOSCH 3450 
BOSCH 3457 
BOSCH 9127041200 
BOSCH 9127041201 
LUCAS LRA00696 
LUCAS LRA00736 
LUCAS LRA696 
LUCAS LRA736 
LUCAS LRB00121 
LUCAS LRB121 
VALEO 2541434 
VALEO 2541434A 
VALEO 2541454 
VALEO 2940290A 
VALEO 2940291A 
VALEO 2940304A 
VALEO 2940305A 
VALEO 2940310 
VALEO 2940310A 
VALEO 2940311 
VALEO 2940311A 
VALEO 2940373 
VALEO 2940375 
VALEO 2940375A 
VALEO 433033 
VALEO 436191 
VALEO 436192 
VALEO A13E02 
VALEO A13E03 
VALEO A13E07 
VALEO A13E45 
VOLKSWAGEN 026903015 
VOLKSWAGEN 026903015A 
VOLKSWAGEN 026903015D 
VOLKSWAGEN 026903015DX 
VOLKSWAGEN 026903015E 
VOLKSWAGEN 026903015EX 
VOLKSWAGEN 026903017X 
VOLKSWAGEN 026903023B 
VOLKSWAGEN 068903017N 
VOLKSWAGEN 068903017NX 
VOLKSWAGEN 068903029S 
VOLKSWAGEN 068903031K 
VOLKSWAGEN 068903031KX 
VOLKSWAGEN 068903033B 
VOLKSWAGEN 069903023E 
VOLKSWAGEN 069903023F 
VOLKSWAGEN 076903023K

AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D 51 (70) 1986 08.82 -> 07.88
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo 64 (87) 1986 08.82 -> 02.88
AUDI 100 (44, 44Q, C3) 2.0 D Turbo 74 (100) 1986 03.88 -> 11.90
AUDI 100 Avant (43, C2) 2.0 D 51 (70) 1986 08.78 -> 02.83
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 D 51 (70) 1986 03.83 -> 11.90
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD 64 (87) 1986 03.83 -> 10.87
AUDI 100 Avant (44, 44Q, C3) 2.0 TD 74 (100) 1986 03.88 -> 11.90
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 D 40 (54) 1588 08.80 -> 08.86
AUDI 80 (81, 85, B2) 1.6 TD 51 (70) 1588 08.81 -> 05.86
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 75 (102) 1595 08.90 -> 10.91
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 D 40 (54) 1588 09.86 -> 08.91
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 59 (80) 1588 09.86 -> 08.91
AUDI 80 (89, 89Q, 8A, B3) 1.9 D 50 (68) 1896 08.89 -> 08.91
AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TD 55 (75) 1896 09.91 -> 12.94
AUDI 90 (89, 89Q, 8A, B3) 1.6 TD 59 (80) 1588 04.87 -> 09.91

VW JETTA II (19E, 1G2) 1.8 66 (90) 1781 08.84 -> 10.91
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 i 69 (94) 2383 08.89 -> 06.96
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 D 51 (70) 2383 08.89 -> 06.96
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 D 55 (75) 2383 01.79 -> 07.92
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 TD 68 (92) 2383 08.89 -> 08.92
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 TD 70 (95) 2383 09.92 -> 06.96
VW LT 28 I Bus (281-363) 2.4 TD 75 (102) 2383 12.82 -> 07.89
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 i 69 (94) 2383 03.94 -> 06.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 D 51 (69) 2383 07.90 -> 05.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 D 55 (75) 2383 01.79 -> 07.92
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 68 (92) 2383 08.88 -> 08.92
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 70 (95) 2383 06.92 -> 05.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 75 (102) 2383 02.86 -> 08.92
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 66 (90) 2383 12.82 -> 07.92
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 i 69 (94) 2383 03.94 -> 06.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 D 51 (69) 2383 08.90 -> 06.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 D 55 (75) 2383 12.78 -> 02.91
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 68 (92) 2383 08.90 -> 08.92
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 70 (95) 2383 08.92 -> 06.96
VW LT 28-35 I (281-363) 2.4 TD 75 (102) 2383 12.82 -> 09.93
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 66 (90) 2383 12.82 -> 07.92
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 i 69 (94) 2383 01.93 -> 06.96
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 D 51 (69) 2383 07.90 -> 05.96
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 D 4WD 55 (75) 2383 01.79 -> 03.86
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 TD 68 (92) 2383 08.88 -> 08.92
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 TD 70 (95) 2383 06.92 -> 05.96
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 TD 75 (102) 2383 02.86 -> 08.92
VW LT 40-55 I (291-512) 2.4 TD 4WD 75 (102) 2383 08.78 -> 03.86
VW LT 40-55 I (293-909) 2.4 i 69 (94) 2383 03.94 -> 06.96
VW LT 40-55 I (293-909) 2.4 D 51 (69) 2383 08.90 -> 06.96
VW LT 40-55 I (293-909) 2.4 TD 70 (95) 2383 08.92 -> 06.96
VW LT 40-55 I (293-909) 2.4 TD 75 (102) 2383 12.82 -> 09.93
VW PASSAT (32B) 1.3 44 (60) 1297 08.80 -> 07.86
VW PASSAT (32B) 1.6 D 40 (54) 1588 08.80 -> 03.88
VW PASSAT (32B) 1.6 TD 51 (70) 1588 04.82 -> 03.88
VW PASSAT (32B) 1.6 TD 51 (70) 1588 01.85 -> 03.88 
VW PASSAT Variant (32B) 1.3 44 (60) 1297 08.80 -> 07.86
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 D 40 (54) 1588 08.80 -> 03.88
VW PASSAT Variant (32B) 1.6 TD 51 (70) 1588 04.82 -> 03.88

KATEGÓRIE

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Platobná metóda
Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Názvy, čísla a značky originálních výrobců jsou zde uváděny jen pro účely vyhledávání a porovnávání.
Alternátory a štartéry značek: BOSCHBriggs & Stratton, BUTEC, CAV, DELCO, DENSO, DUCELLIER, ELMOT, FEMSA, FORD, HITACHI, ISKRA, LADA, Leece Neville, LUCAS, Magneti Marelli, MAGNETON, Mando Melroe, MITSUBA, MITSUBISHI, MOTOROLA, NIKKO, NIPPONDENSO, Paris Rhone, Poong Sung, PRESTOLITE, SAWAFUJI, Tecumseh, UNITED TECHNOLOGIES, VALEO, VISTEON
Náhradní díly: CARGO, CEVAM, EUROCARBO, GHIBAUDI, HC PART, HELLA, HÜCO, ISKRA, MAGNETON, MAKO, MOBILETRON, ORME, SIOM, TRANSPO, UNIPOINT, VALEO, VIS NOVA, ZEN, ZM

JavaScript musí být povolen